Lethal Company Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

Jesteś pracownikiem na zlecenie w pewnej Firmie. Twoim zadaniem jest zbieranie złomu na opuszczonych, zindustrializowanych księżycach, aby spełnić wymagania finansowe Firmy. Zarobione pieniądze możesz wykorzystać na podróże do nowych księżyców, które oferują większe ryzyko, ale i większe nagrody. Możesz też kupić eleganckie stroje i ozdoby do swojego statku. Odkrywaj przyrodę, skanując napotkane stworzenia i dodając je do swojej bestii. Badaj zachwycające krajobrazy i przeszukuj zapomniane, stalowo-betonowe wnętrza księżyców. Pamiętaj tylko, aby zawsze spełniać normy.

Niebezpieczeństwa czyhają na samotnych i bezbronnych, a wsparcie załogi może być twoją jedyną nadzieją. Możesz kierować swoimi towarzyszami z pokładu statku, używając radaru do wykrywania pułapek i terminala statku do otwierania zdalnie zablokowanych drzwi. Możecie także działać razem. Sklep Firmy oferuje wiele przydatnych narzędzi, w tym latarki, łopaty, krótkofalówki, granaty ogłuszające czy przenośne głośniki.

Sytuacja staje się niebezpieczna w nocy. Komunikuj się z załogą, aby zebrać wszystkie wartościowe przedmioty i przenieść je na statek, zanim sytuacja stanie się zbyt ryzykowna. Staraj się nikogo nie zostawić za sobą.

lub

Pobrano: 4723 razy

Rozmiar: 2.4 GB

Średnia ocen
8.9/10
Categories Akcja Horror