HORIZON ZERO DAWN | COMPLETE EDITION (PC) – STEAM KEY – GLOBAL

“Horizon Forbidden West™ Edycja Kompletna” to rozszerzona wersja oryginalnego tytułu z serii Horizon, która zdobyła ogromne uznanie zarówno wśród graczy, jak i krytyków. Gra dostarcza kompleksowe doświadczenie, łącząc oryginalną grę “Horizon Forbidden West” z wszystkimi dostępnymi dodatkami i bonusowymi treściami.

Grafika i Świat Gry
Edycja Kompletna zachwyca swoją grafiką i szczegółowością świata. Przepiękne, postapokaliptyczne pejzaże zdominowane przez roślinność i zdewastowane technologie są tłem dla gry, które nie tylko cieszy oko, ale również stanowi integralną część rozgrywki. Świat gry jest pełen życia, z różnorodnymi ekosystemami i dynamiczną pogodą, co dodaje głębi i realizmu.

Rozgrywka i Mechanika
“Horizon Forbidden West™ Edycja Kompletna” rozwija i doskonali mechanikę znana z pierwszej części. Główna bohaterka, Aloy, posiada jeszcze więcej umiejętności i narzędzi, które można rozwijać w ramach rozszerzonego drzewka umiejętności. Walka jest płynna i wymagająca, z szerokim wyborem broni i taktyk przystosowanych do różnych przeciwników. Gra oferuje również ulepszony system craftingowy, który jest kluczowy dla przetrwania i postępu w grze.

Fabuła i Postacie
Fabuła w “Horizon Forbidden West™ Edycja Kompletna” jest głęboka i pełna emocjonujących zwrotów akcji. Kontynuuje historię Aloy w jej podróży na zachodnie tereny, gdzie stawia czoła nowym zagrożeniom i odkrywa tajemnice zapomnianej cywilizacji. Postacie, zarówno przyjazne, jak i antagonistyczne, są dobrze rozwinięte, z własnymi motywacjami i historiami, które wzbogacają główną narrację.

Dodatkowe Treści
Edycja Kompletna zawiera wszystkie dodatki wydane po premierze oryginalnej gry, włączając nowe tereny do eksploracji, dodatkowe misje i unikalne wyposażenie. Te dodatki nie tylko wydłużają czas gry, ale także dodają nową głębię i wyzwania, które są atrakcyjne zarówno dla nowych graczy, jak i tych, którzy znają serię.

Podsumowując, “Horizon Forbidden West™ Edycja Kompletna” to doskonale zrealizowana kontynuacja serii, która nie tylko spełnia oczekiwania po pierwszej części, ale je przekracza, oferując jeszcze bogatsze doświadczenie w jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach światów w historii gier wideo. Dla fanów RPG i przygodowych gier akcji, ta gra jest absolutnym must-have.

lub

Średnia ocen
7.7/10
Categories Akcja Sandbox