Assassin’s Creed Mirage

Fabuła:

Gra rozgrywa się w 431 r.p.n.e., podczas peloponeskiej wojny między Atenami a Spartą. Gracze wcielają się w Alexaiosa lub Kassandrę, misthiosa (najemników) o spartańskich korzeniach, którzy zostają wplątani w konflikt, mający swoje korzenie w tajemniczej kwestii ich rodziny. Narracja jest mocno osadzona w mitologii i historii, oferując zarówno osobiste, jak i epickie momenty, z których każdy ma wpływ na rozwój świata gry.

Rozgrywka:

Odważny krok w stronę RPG, “Odyssey” prezentuje ogromny otwarty świat, który gracze mogą eksplorować zarówno pieszo, jak i morskim stateczkiem. Walka jest dynamiczna i daje graczom więcej swobody niż kiedykolwiek, z możliwością dostosowania umiejętności i stylu walki przez szeroką gamę dostępnych broni i specjalnych ruchów. System dialogów pozwala graczom na kształtowanie historii i swoich relacji z innymi postaciami, co wprowadza elementy gry wyborów moralnych, które mają realny wpływ na świat i koniec gry.

Grafika i Świat Gry:

Grafika w “Assassin’s Creed Odyssey” jest olśniewająca. Starożytna Grecja ożywa dzięki malowniczym krajobrazom, tętniącym życiem miastom i krystalicznie czystym wodom Morza Egejskiego. Projekt świata gry jest wykonany z niesamowitą dbałością o szczegóły, od wiarygodności architektonicznej po odwzorowanie codziennego życia starożytnych Greków.

Muzyka i Dźwięk:

Muzyka jest epicka i dopasowana do scenerii, a jednocześnie subtelna w swoich spokojniejszych momentach, co pozwala na wczucie się w antyczny świat. Dźwięk otoczenia, dialogi i odgłosy walki są starannie wykonane, dodając głębi i realizmu do już bogatego świata gry.

Trwałość:

Z potężnym ładunkiem głównych i pobocznych zadań, “Odyssey” oferuje setki godzin gry. Rozbudowany system postępów, mnogość ekwipunku do zdobycia i niestandardowe opcje ulepszeń zapewniają, że gracz może ciągle rozwijać swoją postać i strategię walki.

Wnioski:

“Assassin’s Creed Odyssey” to triumf dla Ubisoftu, tytuł, który rozszerza granice serii i oferuje bezprecedensową wolność w badaniu starożytnego świata. Mimo że niektórym graczom może nie przypaść do gustu zmiana kierunku w stronę RPG i ogromny zakres gry, które mogą być przytłaczające, to “Odyssey” bez wątpienia stanowi jeden z najważniejs

lub

Pobrano: 4783 razy

Rozmiar: 53.23 GB

Średnia ocen
5.4/10
Categories Akcja Przygodowy