Aska (PC) – Steam Key – GLOBAL

W grze “Aska” masz za zadanie zbudować niezależne plemię Wikingów, które będzie wspólnie pracować, tworzyć, polować i walczyć.

Steruj i zarządzaj inteligentnymi mieszkańcami wioski NPC, pracując i walcząc razem z nimi.

Realistyczne Wioski Wikingów
Domy, warsztaty, obronne konstrukcje, ołtarze i wiele więcej – projekt twojej wioski oraz jej gospodarka zależą od ciebie. Każda struktura jest starannie wykonana, tworząc funkcjonalne i wizualnie imponujące osiedle Wikingów.

Wioska tętni Życiem
Gracze budują i zamieszkują swoje osiedle. Buduj, pracuj i walcz razem z plemieniem, spaceruj po mieście, które pomogłeś zbudować i obserwuj pełne cykle produkcji. Aby plemię funkcjonowało sprawnie, każdy członek musi również zaspokoić swoje osobiste potrzeby. Mają codzienne rutyny i potrzebują odpoczynku, jedzenia, picia i towarzystwa, aby przetrwać. Nie budujesz tylko bazy – tworzysz żywą wioskę.

System Mieszkańców Wioski
Szkolenie mieszkańców zwiększa ich umiejętności zarówno w walce, jak i wybranej przez nich profesji. Kultywowanie umiejętności kowali przyniesie korzyści plemieniu, podczas gdy doświadczeni łowcy będą mogli eksplorować dalsze części świata, zbierając dodatkowe materiały, które skuteczniej wyżywią plemię.

Przygotuj się na Bitwę i Mroźne Zimy
Mądry wódz przygotowuje się na wojnę w czasach pokoju…

Na tych mistycznych ziemiach, starożytne zło czai się w cieniach, czekając na pierwszy mróz.

Podczas najtrudniejszej pory roku, kiedy twoje plemię walczy z żywiołami, mroczni mieszkańcy tego świata przygotowują się do ataku…

Cechy
Żyj swoją wikingową fantazją samotnie lub z maksymalnie trzema przyjaciółmi.
Kieruj mieszkańcami wioski i buduj swoje plemię od podstaw, polując na zasoby i przetrwając w starciu ze starożytnymi zagrożeniami i najcięższymi zimami.


Przypisz każdemu mieszkańcowi różne zadania, dzięki którym będą przyczyniać się do rozwoju plemienia i zostawią swój ślad na osiedlu.
Buduj domy, warsztaty, kopalnie, farmy, obronne konstrukcje i więcej, rozwijając swoją wioskę.
Odkrywaj ukryte jaskinie i eksploruj dalej, aby pozyskiwać coraz cenniejsze zasoby.
Zbadaj fantastyczny świat generowany proceduralnie, pełen tajemnic, punktów orientacyjnych i zagrożeń, które sprawiają, że każda sesja jest dynamiczna i świeża.
Doświadcz realistycznego i dynamicznego systemu pogodowego na całym świecie, gdzie priorytety przetrwania zmieniają się wraz z porami roku.
Walcz z różnorodnymi mitycznymi wrogami w emocjonującej walce opartej na umiejętnościach.
Dostosuj budynki, wyposażając je w funkcjonalne meble i różnorodne przedmioty dekoracyjne.

lub

Średnia ocen
7.7/10
Categories Akcja Sandbox