Darmowe gry

World of Warplanes

Polska wersja gry
World of Warplanes to najnowsza produkcja studia Wargaming, słynącego między innymi z takich produkcji jak World of Tanks oraz World of Battleships. Poprzednio wydane produkcje dotyczą kolejno bitew naziemnych (czołgi) oraz morskich (okręty, łodzie podwodne), tym razem przyszła kolej na podniebne batalie w wykonaniu zwrotnych i lekkich myśliwców z okresu złotej ery lotnictwa wojskowego (Dwudziestolecie międzywojenne, II Wojna Światowa, Wojna Koreańska). Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów, producenci postawili po raz kolejny na realistyczne modele samolotów, włącznie z prototypami III Rzeszy Niemieckiej.

Graj teraz za darmo!

Podniebne akrobacje w stylu retro

Pewno niejeden z Was – fanów militariów czy też gier wojennych miał styczność z przeróżnymi symulatorami, w których zasiadamy za sterami myśliwców nowej generacji (F16, Nighthawk), warto jednak od czasu do czasu przejrzeć klasykę lotnictwa, którą bezwątpienia znajdziemy w World of Warplanes. Studio Wargaming przygotowało dla nas samoloty z kilku okresów historycznych, wprowadzono również podział na kraje pochodzenia. W grze mamy do wyboru maszyny z podniebnej floty Stanów Zjednoczonych, Rosji, Niemiec oraz Japonii – z czasem otrzymamy kolejne, podobnie jak to  było w przypadku World of Tanks. Łącznie w grze zetkniemy się z około 50 modelami samolotów, jak widać wybór jest spory, wiadomo że początkowe maszyny zostaną z czasem zastąpione przez lepsze modele.

Zaczynamy przygodę z World of Warplanes

Produkcji World of Warplanes zdecydowanie nie możemy zaliczyć do symulatorów, ponieważ większość systemów wymaga od nas ciągłego nadzoru, podobnie jak w przypadku gier zręcznościowych, do czynności statycznych niezależnych od naszej kontroli możemy zaliczyć między innymi modernizację oraz naprawdę samolotu.
W pierwszej kolejności wybieramy frakcję (kraj) oraz model maszyny, kolejno przechodzimy pierwsze misje w samouczku, które szybko i skutecznie pozwolą nam się zapoznać z dostępnymi opcjami i systemami w grze (walka, modernizacja, ranking).
Następnie możemy zacząć zmagania z pozostałymi graczami, ogromne plansze dają nieograniczone pole manewru, pamiętaj jednak by uważać na wzniesienia, w końcu kolizja z ziemią może zakończyć się przegraną, a tym samym utratą doświadczenia, które z kolei potrzebne jest do rozwijania się w grze World of Warplanes.

Realistyka na pierwszym miejscu

Developerzy z firmy Wargaming po raz kolejny stworzyli produkcję iście idealną, potwierdza to spore zainteresowanie graczy. Warto zadać pytanie dla czego World of Warplanes wyprzedziło konkurencję? Renoma uzyskana przez World of Tanks, a może realistyka przenosząca nas do kabiny pilota? Sprawdź grę, oceń i podziel się z nami swoją opinią w komentarzach!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online