Darmowe gry

WarGame 1942

Polska wersja gry
WarGame 1942 to zupełnie darmowa gra przeglądarkowa należąca do firmy Looki Publishing, niezwykle przypomina wyglądem i systemem zarządzania Desert Operations. Naszym głównym zadaniem w grze jest zwycięstwo w trwającej II Wojnie Światowej, zostajemy osadzeni w realiach roku 1942. Zdolności stratega a zarazem przywódcy są konieczne do osiągnięcia sukcesu, czynniki wspomagające to przede wszystkim rozbudowana infrastruktura i silna armia. W grze nie będziesz mógł liczyć tylko na siebie, musisz polegać również na sprzymierzeńcach lub stworzyć własny sojusz militarno – gospodarczy.

Graj teraz za darmo!

Potęga gospodarczo – militarna

Głównym atutem gry WarGame 1942 jest przede wszystkim rozbudowany system interakcji pomiędzy użytkownikami, w przeciwieństwie do wielu innych gier przeglądarkowych, w których ten system jest pomijany to właśnie produkcja firmy Looki stawia na szeroką rozbudowę relacji i kooperacji pomiędzy graczami. Nie wystarczy zbudować potężne miasto, stworzyć silną a zarazem dużą armię, ponieważ samodzielnie nie pokonamy kilkudziesięciu przeciwników, musimy polegać na pomocy sojuszników. Przebiegły lis łatwo oszuka niczego nie spodziewającego się kompana, musisz uważnie dobierać towarzyszy boju, ponieważ zdrada (opuszczanie sojuszu celem ataku kompanów) to rzecz powszechna w grze. Ofensywa może nadejść niespodziewanie, w dodatku z każdej strony wielkiego świata gry WarGame 1942.


Rozwój infrastruktury i całej gospodarki musi iść na równi w parze z dokonaniami na polu bitwy, każdy szanujący się strateg doskonale zdaje sobie sprawę iż zaplecze w postaci dobrze rozwiniętego miasta jest konieczne do osiągnięcia wyznaczonych celów. Rozpoczynając zabawę musisz koniecznie wznieść fabryki i budynki odpowiedzialne za wydobycie cennych surowców, takich jak ropa, złoto, materiały budowlane a przede wszystkim stworzyć całą machinę produkcji amunicji. Pieniądze będące główną walutą w grze zdobędziesz sprzedając amunicje, broń oraz surowce.
Rozpoczynając grę nie posiadamy praktycznie żadnych surowców, zapasów i potrzebnej infrastruktury do szybkiego rozwoju. W tym celu musimy wznieść liczne kopalnie, stworzyć koszary i rozpocząć badanie nowych technologii, które zaowocują nowoczesną bronią, nieznaną naszym wrogom a nawet sojusznikom.

Dowódca, dyplomata, inżynier w jednym

Grając w WarGame 1942 będziesz musiał połączyć ze sobą wszystkie trzy wyżej wymienione stanowiska, pamiętaj jednak że najważniejszym a zarazem kluczowym elementem w grze jest podbijanie i przejmowanie miast, państw naszych przeciwników. Zostaw więc sprawy doczesne zwykłym obywatelom a byś mógł skupić się na rozwoju swoich wojsk, po czym rozpocznij udział w II Wojnie Światowej!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online