Darmowe gry

The Settlers Online

The Settlers Online

Polska wersja gry

The Settlers Online to sieciowa odsłona kultowej gry The Settlers, stworzonej przez Niemieckie studio Blue Byte. Produkcja jest dostępna w naszym kraju od marca ubiegłego roku, możemy cieszyć się Polską wersją językową, co z pewnością ułatwi zabawę graczom nie znającym języka angielskiego.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy razem w The Settlers Online!

The Settlers OnlineRozpoczynając grę stajemy się panem małej wioski, ulokowanej w centrum ogromnej mapy. Naszym pierwszym zadaniem jest stworzenie budynków umożliwiających rozpoczęcie wydobycia cennych materiałów budowlanych, takich jak drewno, stal czy kamień. W kolejnym etapie zabawy stawiamy domy dla naszych mieszkańców, spichlerze, tworzymy nowe pola uprawne. Systematycznie modernizujemy i rozwijamy obecne budowle użytkowe (kopalnie, tartak, kamieniołom), celem uzyskania efektowniejszego wydobycia surowców.
Ważnym etapem w grze The Settlers Online jest stworzenie zaplecza dla dużej i dobrze wyszkolonej armii, w tym celu stawiamy koszary i tworzymy cechy produkujące broń oraz potrzebne wyposażenie dla wojska. Drzewko technologiczne pozwoli nam dokonać wyboru w szkoleniu jednostek, odpowiednich dla danej sytuacji politycznej.

Zabawa w grze nie polega tylko na tworzeniu wspaniałej i dobrze prosperującej wioski, zadawalania jej mieszkańców i budowania ogromnych gmachów, kolejnym etapem w podróży ku byciu wspaniałym władcom jest stawienie czoła wrogom i bandytom, czającym się w okolicach miast. Wybierz swoich sojuszników z pośród wiosek ulokowanych wokół twego grodu, stwórzcie Gildię by razem podbijać nowe miasta i plądrować przeciwników. W chwilach grozy będziesz mógł liczyć na wsparcie towrzyszy.

The Settlers Online jest w pełni darmową grą przeglądarkową, nie musisz pobierać żadnego klienta gry czy też kupować pudełka, wystarczy założyć  w pełni bezpłatne konto i cieszyć się zabawą z nowo poznanymi przyjaciółmi!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
2 Komentarze
 • Smigoool
  21 lutego 2013
  Dodaj odpowiedź #1

  Czekałem kiedy dodacie tą grę do spisu hihihi

 • Marcinek99
  2 marca 2013
  Dodaj odpowiedź #2

  Najlepsza gra na przeglądarkę! Nie ma to tamto, Travian przy tym wymięka hehe Gram od bety i jestem w top100 a Wy? Kto z klanu URUK-HAI?

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online