Darmowe gry

The Pride of Taern

Polska wersja gry
The Pride of Taern to gra Polskiego pochodzenia, tworzona przez Wrocławskie studio Whitemoon, produkcja szczególnie adresowana do miłośników gier Hack and Slash, takich jak Diablo III. W przeciwieństwie do wielu gier przeglądarkowych, które rzadko otrzymują update bądź nowy content twórcy Dumy Taernu systematycznie wprowadzają zmiany, dodają nowe lokacje i rozwijają grę ku lepszemu. Dużym aspektem jest fakt iż gra od początku była tworzona dla Polskiego społeczeństwa, nie znajdziesz więc w niej drętwych dialogów lub błędnych tłumaczeń.

Graj teraz za darmo!

Gramy w Polską grę Taern!

Fantastyczne królestwo Taern zostało najechane przez wojska okrutnego cesarza Utora, obywatele w pośpiechu i żalu opuszczali swe domostwa, z nadzieją że kiedyś uda się im do nich wrócić. Liczne statki pomogły przetransportować cały naród ku nowej krainie, w której czekają nowe wyzwania i niebezpieczeństwa. Jak sądzisz, poradzisz sobie z tak dużym brzemieniem na plecach? Będąc jednym z dumnych mieszkańców królestwa, które zostało zhańbione przez podstępnego cesarza? Stań do walki i odzyskaj dumę Taern!

Rozpoczynając zabawę podobnie jak w grach MMORPG staniesz przed trudnym wyborem postaci, lista jest spora, widnieje na niej aż siedem różnych klas, jest to:

  • barbarzyńca,
  • rycerz,
  • łucznik,
  • mag ognia,
  • voodoo,
  • druid,
  • sheed,

Każda z powyżej wymienionych postaci charakteryzuje się odrębnym stylem walki, posiada własną mocną statystykę (siła, zręczność, wola, wytrzymałość, wiedza). Poprzez stoczone pojedynki zdobywasz cenne doświadczenie, które wymagane jest do awansu na kolejny poziom, w raz z nim otrzymujesz punkty umiejętności, przydziel je do odpowiedniej statystyki by zwiększyć siłę swojego bohatera.

Taern to gra MMORPG

Gra The Pride of Taern posiada wszystkie elementy gier MMORPG, począwszy od tradycyjnego szkolenia i rozwijania postaci poprzez walki z mnóstwem przeróżnych potworów aż do toczonych z zaciekłością walk PvP (gracz przeciwko graczowi) na wyznaczonych arenach. Dołącz do tej wspaniałej zabawy, wystarczy kilka minut by założyć darmowe konto do gry. Nie zwlekaj więc, graj w Polska grę i baw się z rodakami!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online