Darmowe gry

Tera Online

Tera Online to najnowsze dziecko firmy Bluehole Studios, premiera tytułu odbyła się w roku 2012, po kilku miesiącach zmieniono model z płatnego na darmowy. Obecnie gra wydawana jest w Europie przez znaną nam dobrze firmę GameForge, słynącą z takich produkcji jak Metin2, Aion Online, Elsword i wiele innych. Developerzy obrali główny cel w postaci innowacyjnej walki, opartej na modelu NON-Target. Wątek fabularny odgrywa bardzo duże znacznie, poznajemy go dokładnie podczas wykonywania dziesiątek zleconych przez NPC misji. Naszym zadaniem będzie ochrona organizacji Valkyon przed różnymi zagrożeniami, dodatkowo będziemy wciągani w różne niuanse natury politycznej.

Graj teraz za darmo!

Postacie i klasy dostępne w Tera

Producenci zadbali o różnorodność postaci i ich klas. Do naszej dyspozycji jest aż siedem ras, każda z nich posiada własne archetypy postaci, należą do nich między innymi wojownicy z rasy Aman, Baraka, Castanics, Elin, High Elves, Popori oraz Humans. Każda z ras ma dostępne własne klasy postaci, takie jak Archer, Warrior, Berserker, Sorcerer, Mystic, Slayer, Lancer oraz Priest. Przed rozpoczęciem zabawy zastanów się jaką postać wybierzesz, ponieważ nie każda może spełnić Twoje oczekiwania. Wojownicy dzielą się na atakujących z dystansu, walczących w zwarciu, używających magii i wykorzystujących naturalne żywioły. Pod względem customizacji postaci Tera stoi na bardzo wysokim poziomie wśród konkurencyjnych gier MMORPG.
Samouczek dla początkujących pomoże Ci poznać umiejętności i zdolności Twojego Avatara, następnie przejdziesz do rekonesansu Interface i początkowego miasta, w którym w pierwszych etapach gry będziesz wykonywał większość zleconych zadań.
Gra została stworzona na zasadzie „open world„, daje nam to możliwość podróżowania po rozległym świecie, bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo trzeba wspomnieć o rozbudowanych Instancjach dla kilkunastu graczy, mogą oni wspólnie walczyć z potężnymi potworami, dzięki czemu mają większą szansę na zdobycie lepszych przedmiotów wyposażenia.

Czym zachwyci Cię Tera Online?

W grze Tera Online spotkamy rozwinięty system PvP, który uwzględnia walki grupowe na rozmaitych arenach, przystosowanych do rozgrywania tego typu pojedynków. Kolejnym istotnym systemem, o którym warto napisać parę słów jest Crafting, dzięki któremu jesteśmy wstanie samodzielnie wykonać legendarne przedmioty. Developerzy zadbali również o rozbudowany system Gildii, gracze mogą łączyć się w potężne „rodziny”, rywalizować z przeciwnymi zespołami o wpływy w grze i nie tylko. Wspaniała grafika zachęci Cię do gry, dbałość o szczegóły widać na każdym kroku. Rozpocznij zabawę z Tera Online już dziś! Zupełnie za darmo!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online