Darmowe gry

Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms

Studio FireFly w odpowiednim momencie dostrzegło potencjał, jaki posiadają gry przeglądarkowe. Developerzy stworzyli wersję online popularnej gry strategicznej, jaką niewątpliwie jest Stronghold Kingdoms (popularna w Polsce Twierdza, kolejno Twierdza Krzyżowiec). W tym właśnie wydaniu, które umożliwia pełną kooperację pomiędzy graczami, możemy rywalizować na wielu płaszczyznach, między innymi militarnie, handlowo oraz politycznie. Starsi gracze doskonale pamiętają, że w Twierdzy liczy się sprawne zarządzanie miastem i mnóstwo sprytu. W produkcji nie zabraknie dobrze znanych, czarnych charakterów, takich jak Szczur, Wieprz czy Ryszard Lwie Serce.

Polska wersja gry

Graj teraz za darmo!

Zbuduj własną twierdzę, przetrwaj oblężenia

Twierdza OnlineJak to zwykle bywa, gry strategiczne dostarczają nam mnóstwa emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. W pewnej chwili jesteśmy najpotężniejsi w okolicy, a już po kilku minutach z naszej Twierdzy została sterta gruzu – tak dramatyczne scenariusze zdarzają się bardzo rzadko, ale musimy również być na nie gotowi.
Odpowiednie przygotowanie w postaci zaplecza ekonomiczno – handlowego pozwoli nam osiągnąć sukces, jakim z pewnością będzie dominacja w okolicy. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać w Twierdzę (Stronghold Kingdoms) to czeka Cię niewątpliwie mnóstwo niespodzianek, które wyjdą na jaw w trakcie zabawy.
Początkowo warto zadbać o wybudowanie kilku chat drwali, kamieniołomów oraz farm, które dostarczą nam żywności, potrzebnej do utrzymania mieszkańców i wojska. Z czasem zaczniemy wznosić pierwsze kopalnie rudy żelaza, następnym krokiem będzie trenowanie zbrojnych, broniących naszego Lorda w trakcie oblężenia lub prowadzących szturm na zamek przeciwnika.
Jesteś ciekaw jakie jednostki czekają na Ciebie w grze przeglądarkowej Twierdza? Z pewnością będą to włócznicy oraz łucznicy – podstawowe jednostki, następnie pikinierzy oraz kusznicy – średnio zaawansowane jednostki, kolejno przyjdzie odpowiedni czas na szkolenie mieczników oraz konnicy – zaawansowane jednostki, które z pewnością przydadzą się nie raz. A co z wysokimi murami obronnymi? Spokojnie, Twoje machiny oblężnicze zmiętą je w pył.

Nowości, jakie czekają na Ciebie w Stronghold Kingdoms

Twórcy z FireFly wprowadzili mnóstwo zmian, odnośnie wersji online. Należą od nich przede wszystkim karty, pozwalające nam aktywować przeróżne bonusy, począwszy od dodatkowych surowców poprzez specjalne jednostki, przydatne na polu bitwy.
Rywalizacja z pozostałymi graczami będzie nagradzana awansem w ogólnym rankingu, jak również poszczególnych, tematycznych tabelach (handel, wojaczka, polityka).
Twierdza Online to jedna z lepszych gier strategicznych XXI wieku, warto więc poświęcić jej mnóstwo czasu, z pewnością będziesz zadowolony.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online