Darmowe gry

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

Polska wersja gry
Shakes & Fidget to klasyk na rynku gier przeglądarkowych, jeśli nie miałeś jeszcze przyjemności zagrać w tą produkcję to zrób to natychmiast! Chyba nie sądzisz że 20 milionów graczy z całego świata może się mylić? Tytuł potrafi wciągnąć na całe godziny, a nawet dnie! Najlepszym przykładem będą liczne serwery gry, które non stop są wypełnione aktywnymi koneserami Shakes & Fidget! Dodatkowo, gra posiada pełną, Polską wersję językową, co ułatwi zabawę nawet najmłodszym wyjadaczom tegoż gatunku. Czeka na Ciebie cała gama zadań, karczma pełna nieznajomych przeciwników i mnóstwo frajdy z wykonywania zleceń.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy już dziś w Shakes & Fidget!

Shakes & FidgetPrzed rozpoczęciem przedniej zabawy warto zapoznać się z opisem najistotniejszych kwestii związanych z grą. Jak to zwykle bywa, pierwszym zadaniem jest stworzenie własnego bohatera, do naszej dyspozycji są trzy klasy postaci, takie jak Wojownik, Łowca oraz Mag. Możesz pomyśleć że wybór postaci jest dość ubogi, lecz w rzeczywistości posiadamy rozbudowany kreator, przy pomocy którego możemy dowolnie manipulować wyglądem zewnętrznym naszego Avatara.
Etap tworzenia postaci mamy już za sobą, teraz pora byś poznał czym charakteryzuje się dana klasa, przykładowo dla wojownika najważniejszym punktem statystyk jest siła, a z kolei dla łowcy będzie to zręczność. Pamiętaj więc, by umiejętnie rozdawać punkty, w przeciwnym razie stworzysz „hybrydę„. która może mieć poważne problemy w dalszych etapach zabawy.
W grze Shakes & Fidget nasze możliwości są de facto nie ograniczone, musimy jednak nieustanie zdobywać gotówkę, za którą kupimy nowe elementy wyposażenia naszego bohatera. Spytasz więc jak ją zdobyć? Odpowiedź jest prosta, wystarczy tylko wykonywać zadania i misje, które dostaniemy od NPC, znajdujących się w karczmie. W momencie kiedy chcemy zakończyć zabawę, wówczas wysyłamy postać do pracy, cykl trwa zazwyczaj 8 godzin. Jest to sposób na dodatkowy zarobek w grze.

Ekscytujące i pełne wrażeń zlecenia!

Masz już dość oklepanych schematów, powtarzalnych misji i zadań w grach MMO? Shakes & Fidget odrzuca utarte nawyki developerów, pełne wrażeń zlecenia czekają na Ciebie w grze! Najlepsze z nich to między innymi znajdowanie części ciała Frankensteina lub polowanie na królika – mordercę, który chce zniszczyć Święta Wielkanocne. Przednia zabawa czeka na Ciebie w bajkowym świecie fantasy!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online