Darmowe gry

S.K.I.L.L.

S.K.I.L.L.

Polska wersja gry
Trzeba przyznać że gry strzeleckie przeżywają ostatnimi czasy ogromny rozwój, można powiedzieć że nowe produkcje pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Duży wpływ na rynek gier FPS mają organizowane coraz częściej zawody e-sportowe, w których to gracze mogą rywalizować ze sobą o cenne nagrody, podobnie jest w przypadku najnowszej gry online firmy GameForgeS.K.I.L.L. W której kładzie się ogromną uwagę na zdolności gracza jak i całego zespołu. Produkcja posiada pełną wersję językową oraz wsparcie techniczne (Support).

Graj teraz za darmo!

Masz S.K.I.L.L.? To czeka Cię świetna zabawa!

Większość gier FPS działa na podobnym schemacie, podobnie jak S.K.I.L.L., w pierwszych chwilach tuż po włączeniu gry będziemy zobowiązani wybrać jedną z kilku dostępnych jednostek specjalnych, takich jak DELTA, SPECNAZ, SAS, GIGN, GAFE oraz UDT. Jeśli dokonałeś wyboru jednostki to możesz przejść do kolejnego etapu, jakim jest kompletowanie ekwipunku bojowego, w skład którego wchodzą różnego rodzaju bronie, począwszy od pistoletów, poprzez karabiny różnego typu, skończywszy na granatach czy broni specjalnej (nóż bojowy).
Najwyższa pora przystąpić do akcji, nie ma co zwlekać, pole bitwy szybko zweryfikuje nasz wybór uzbrojenia oraz zdolności manualne.
W obecnej chwili developerzy odblokowali dziewięć plansz, na których możemy rywalizować bez ograniczeń. Poszczególne mapy charakteryzują się specyficznym ukształtowaniem terenu oraz zabudowaniami, w których często możemy natknąć się na snajperów wroga.
Tryby gry w S.K.I.L.L. są bardzo podobne jak w konkurencyjnych produkcjach (Counter Strike & Battlefield 3), należy do nich kolejno BLASTING, SINGLE, TEAM DEATHMATCH, SEIZURE oraz PARTY. Z pewnością jeden z powyższych trybów przypadnie Ci do gustu, masz to pewne jak w banku!

E-Sport? A czemu nie!

Nie da się ukryć że firma GameForge powoli zaczyna wprowadzać do swojego zbioru gier produkcje, które bez wątpienia mieszczą się w kategorii e-sport. Tytuł S.K.I.L.L. ewidentnie spełnia wymagania, jakie stawiane są przed grami, chcącymi organizować zawody na skalę światową czy też krajową. Wkrótce powinny pojawić się pierwsze oficjalne turnieje, a w nich do wygrania gotówka, nagrody i mnóstwo interesujących gadżetów! Zapraszamy do zabawy!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Metin2
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Garbage Garage
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online
Travian