Darmowe gry

Runes of Magic

Runes of Magic

Polska wersja gry
Runes of Magic to sztandarowa produkcja Tajwańskiego studia Runewaker Entertainment, w Europie wydawana przez dobrze znaną i lubianą firmę GameForge, która słynie z takich produkcji jak Aion, Tera, Metin2. Twórcy zaoferowali nam zupełnie za darmo wspaniały i rozległy świat, osadzony w uniwersum fantasy, dołącz do trwającej od niedawna batalii z siłami ciemności. Taborea jest w niebezpieczeństwie, armie demonów nadciągają z innego wymiaru, bohaterowie musza stawić im czoła, w przeciwnym razie wolne ludy trafią do niewoli a większość z nich zginie w walce. Produkcja oferuje wspaniałą oprawę graficzną, różnorodność postaci i klas, systematycznie dodawany jest nowy content, tak więc nie będziesz mógł narzekać na brak zajęć w grze.

Graj teraz za darmo!

Postacie i klasy w Runes of Magic

Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem zabawy w grze jest stworzenie postaci, mamy do dyspozycji rozbudowany kreator bohaterów, do wyboru trzy potężne rasy: Ludzie, Elfy i Krasnoludy, każda z nich posiada odpowiednie profesje w grze. W Runes of Magic występuje aż 10 klas postaci, jest to :

 • Wojownik,Runes of Magic
 • Mag,
 • Łotr,
 • Rycerz,
 • Strażnik,
 • Druid,
 • Zwiadowca,
 • Kapłan,
 • Czempion
 • Czarnoksiężnik,

Mnożąc powyższą listę przez trzy dostępne klasy dostajemy 30 możliwych kombinacji, jak na produkcję, która znajduje się w kategorii darmowe gry to bardzo dobry wynik. Każda z postaci ma swoje główne i poboczne atrybuty, w grze jest ich aż pięć, jest to siła, zręczność, wytrzymałość, inteligencja, mądrość. W zależności od wyboru klasy nasza postać będzie mogła nosić różny pancerz, kwestia wyboru broni to sprawa bardziej skomplikowana ponieważ w grze występuje kilkaset różnych rodzajów, wybierz ten który wyda Ci się odpowiedni a następnie zostań mistrzem w posługiwaniu się nim. W zależności od wyboru ścieżki rozwoju naszego bohatera będziemy mogli nauczyć się elitarnych umiejętności, które pomogą nam w walce z napotkanymi potworami i w trakcie trwania pojedynków między graczami.

Zagrajmy razem w Runes of Magic!

W grze Runes of Magic spotkasz się z wieloma niepowtarzalnymi systemami, których nie spotkasz w innych, przeciętnych grach z gatunku MMORPG. Warto wymienić i opisać kilka z nich, w pierwszej kolejności jest to:

 1. Własny dom – możesz w nim zregenerować siły przed kolejną wyprawą, przechować cenne przedmioty i zaznać odrobinę rozkoszy …
 2. Rzemiosło – innowacyjny system pozwalający własnoręcznie tworzyć broń, pancerz, przedmioty codziennego użytku oraz smakowite potrawy.
 3. Runy – rzadki ekwipunek nie zapewni Ci zwycięstwa, lecz pomaga je osiągnąć. Wzmacniaj swoją broń i zbroję przy użyciu potężnych run.
 4. Dom aukcyjny – kolejne rzadko spotykane rozwiązanie stosowane w grach MMORPG. Dzięki domowi aukcyjnemu będziesz mógł bez problemu znaleźć nowy ekwipunek lub sprzedać niepotrzebne graty.
 5. Zadania i misje – ponad 1000 różnych zadań i misji czeka na Ciebie w grze!
 6. Gildie – stwórz własny klan i zaproś znajomych do wspólnej zabawy w Runes of Magic! Możesz równie dobrze dołączyć do istniejącego sojuszu, wystarczy znaleźć przedstawiciela i przejść pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną, niekiedy zostaną również sprawdzone twoje umiejętności bojowe.
 7. PvP – wyzywaj graczy do walki na arenach PvP, zwycięstwo zostanie nagrodzone punktami honoru za które kupisz epickie przedmioty wyposażenia, zbroje i broń.

Darmowe gry rzadko kiedy stają na podium prestiżowych konwentów graczy, produkcja Runes of Magic przełamała ten stereotyp wielokrotnie. Załóż darmowe konto a z pewnością otrzymasz zestaw dla początkującego gracza, którzy ułatwi Ci zdobywanie doświadczenia i pomoże szybciej wzbić się w rankingu PvP.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
3 Komentarze
 • arnold
  9 marca 2013
  Dodaj odpowiedź #1

  Kurde fajna ta gra, ten filmik i screeny mnie zachęciły, grafika miodna. Ide sciągać hehe

 • Andi123
  22 marca 2013
  Dodaj odpowiedź #2

  Gram już kilka miesięcy, wbiłem elfa na 40 i druida na 34. Wciąga na dobre, trzeba uważać bo można łatwo się uzależnić do tak świetnej produkcji jak RoM :)

  • Teravita16
   29 marca 2013
   Dodaj odpowiedź #3

   Na jakim serwerze grasz? Moglibyśmy założyć wspólne party, lepszy i szybszy exp, co ty na to?

Zostaw komentarz:
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Metin2
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Garbage Garage
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online
Travian