Darmowe gry

Romadoria

Romadoria

Polska wersja gry
Romadoria to gra przeglądarkowa Niemieckiej firmy Playzo, pełna Polska wersja gry spodoba się każdemu fanowi klimatów starożytnego Rzymu. Wystarczy zarejestrować darmowe konto i przejść do panelu zarządzania naszym Rzymskim Polis. W trakcie zabawy będziesz musiał wielokrotnie wykazać się sprytem, umiejętnościami stratega oraz znać podstawy ekonomi i zarządzania własnym państwem. Nie ominą cię potyczki i konflikty zbrojne, Twoi sąsiedzi będą czekać na odpowiedni moment by wysłać swoje Legiony do twych miast.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy w Romadoria!

Wszystkie darmowe gry przeglądarkowe, w których są elementy strategii bądź zarządzania wymagają systematycznego logowania się i monitorowania naszej osady, podobnie jest w przypadku produkcji Romadoria. W pierwszej kolejności, tuż po zalogowaniu się do panelu zarządzania Polis musimy stworzyć kolejkę budowy, kolejno tworzymy kopalnie wydobywające cenne surowce, następnie magazyny, w których będziemy magazynować wydobyte złoża. Rozwój naszego Polis jest ograniczony ze względu na potrzebne surowce, jak widzisz musisz zadbać by ich wydobycie wzrastało wraz z powiększaniem się miasta. Wiedząc że stworzone zaplecze gospodarcze jest wystarczające możesz przejść do wybudowania pierwszych koszarów, w których stworzysz legionistów i pozostałe jednostki wojskowe. Twoja armia musi być liczna i dobrze wyszkolona, zatem pamiętaj by badać nowe technologie i poznawać innowacyjne taktyki bojowe. Ekwipunek żołnierzy musi być ciągle modernizowany, w pewnym momencie Twoje legiony osiągną maksymalny rozmiar, wówczas kluczową rolę na polu walki odegra nowsza zbroja, broń czy rydwan.

Armie Gladiatorów w Romadoria

Większość firm, które tworzą darmowe gry online stawia na prostotę i liniowość rozgrywki, w Romadoria nie ma miejsca na utarte schematy i klasyczne rozwiązania. Wzmocnij swoją armię dzięki nowym jednostkom, Gladiatorzy rządni krwi i złota będą czekać na Twoje rozkazy. Stwórz ogromne machiny oblężnicze i rozpocznij podbijanie nowych terenów, przejmij miasta swoich sąsiadów. Wypowiadaj wojny i zawieraj sojusze, twórz nowe klany i dołączaj do istniejących.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Metin2
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Garbage Garage
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online
Travian