Darmowe gry

RF Online

Rising Force Online (popularnie znane pod nazwą RF Online) to darmowa gra MMORPG firmy OnNet Europe. Premiera gry odbyła się zaledwie kilka dni temu, toteż każdy z Was może zostać jednym z czołowych graczy, liczących się na serwerze i będących przywódcą swojej rasy, o tym za chwilę. W pierwszej kolejności musimy rozpocząć pobieranie niewielkiego klienta gry, zaledwie kilkaset MB, kolejnym krokiem będzie założenie darmowego konta. Produkcja jak przystało na rasowego, legendarnego MMORPG posiada wspaniałą grafikę 3D i mnóstwo rozbudowanego contentu. Dużym aspektem gry są epickie walki RvR (serwer vs. serwer), popularne obecnie w takiej grze jak Guild Wars 2. Tytuł nie wątpliwie możemy zaliczyć do gier typu Science fiction, ponieważ sama akcja rozgrywa się w odległej galaktyce, dodatkowo jedną z dostępnych w grze ras są potężne Drony.

Graj teraz za darmo!

Dostępne rasy i klasy postaci w RF Online

W grze Rising Force Online mamy do wyboru postać przynależącą do jednej z trzech ras, są to Bellato, Accretians (Roboty) oraz Cora (Starożytni). Wstępując w szeregi jednej z nich musimy liczyć się z tym że automatycznie stajemy się wrogami pozostałych dwóch ras, które od wieków rywalizują ze sobą o wpływy i cenne surowce w galaktyce Nouvous.
Wybranie rasy to dopiero początek, teraz czeka nas wybór klasy postaci, ten etap jest znacznie trudniejszy. W kreatorze czekają nas 4 postacie, takie jak Warrior, Ranger, Spiritualist oraz Specialist, rozbudowany system kreowania wyglądu bohatera pozwoli nam dowolnie konfigurować jego wygląd wewnętrzny. Pewno wielu z Was zastanawia się jaki maksymalny poziom doświadczenia może osiągnąć postać? Jest to aż 85 leveli! Najlepsi gracze mogą zostać wybrani na przywódców danej rasy, na cały przebieg elekcji wpływają również pozostałe czynniki, takie jak przynależność do Gildii, poparcie graczy oraz osiągnięcia w systemach PvP/RvR.
Rozpoczynając zabawę z RF Online będziemy mogli wykonać samouczek dla początkujących graczy, dzięki kilku prostym zadaniom poznamy cały system poruszania się postacią oraz Interface.

Zagrajmy razem w Rising Force Online!

Twórcy postarali się by ich produkcja posiadała rozwinięty system interakcji między graczami, tak więc posiadamy możliwość założenia własnej Gildii bądź dołączenia do istniejącej już, o ile zostaniemy do niej zaproszeni przez lidera bądź upoważnioną do tego osobę.
Jak wspominałem wyżej, w grze dostępny jest tryb rywalizacji RvR (serwer przeciwko innemu serwerowi), przykładowo gracze z serwera A mogą walczyć z graczami z serwera B, oczywiście to wydarzenie nie jest dostępne cały czas, przebieg i czas trwania jest wcześniej ustalany.
Kolejnym atrakcyjnym elementem w grze są epickie bitwy pomiędzy rasami, spotykają się na wyznaczonym terenie  gdzie mogą do woli zabijać przeciwników swojej rasy.
Znużeni wojaczką możemy wybrać się z przyjaciółmi na BOSS raidy, legendarne przedmioty wyposażenia i mnóstwo doświadczenia to nagroda za zabicie naprawdę potężnych bestii, których w pojedynkę nie jesteśmy w stanie zwalić z nóg.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
3 Komentarze
 • WaltPL
  10 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #1

  Fajna gra, pobrałem dość szybko i teraz już expie postać, super grafika to trzeba przyznać i stosunkowo szybko zdobywam kolejne poziom. Ktoś chce razem expic? pisać jak coś w komentarzu swoje gg!!

 • BlackHawk97
  10 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #2

  chętnie z tobą zagram, moje gg to 3452332, pisz wieczorem jestem na grze to party zrobimy

 • harry
  14 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #3

  Spoko mmorpg, wbiłem już 40 level w niecały weekend, mogę polecić każdemu fanowi mmo bo warto

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online