Darmowe gry

Rail Nation

Rail Nation

Rail Nation to niewątpliwie przełomowa gra na przeglądarkę internetową, dotychczas mieliśmy okazję zagrać w różne tytuły traktujące o farmach, rozwoju miasta czy własnego garażu, teraz przyszła pora na zaawansowany symulator kolei. W tej innowacyjnej produkcji przeniesiemy się kilkadziesiąt lat wstecz, do czasów kiedy po torach szusowały jedynie parowozy, obarczone dziesiątkami wagonów wypełnionych po brzegi przeróżnymi towarami. Nasza główna misja w grze jest z pozoru bardzo prosta, musimy tylko przewozić towary z punktu A do punktu B, ale w trakcie zabawy napotkamy przeróżne przeszkody.

Graj teraz za darmo!

Kolejowe imperium na wyciągnięcie ręki

pociągRozpocznij zabawę w XIX wieku, kiedy to po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych otwarto linię kolejową. Zapoznaj się z dostępnymi parowozami, przejrzyj listę wagonów towarowych, skompletuj własny pociąg i zostań prezesem imperium kolejowego! Pierwsze zadania będą bardzo proste, zazwyczaj polegają na przewiezieniu niezbyt drogocennych towarów z jednego miasta do drugiego, problemy zaczną się pojawiać wówczas kiedy wartość przewożonych materiałów znacznie wzrośnie. Koniecznie przeanalizuj wcześniej mapy, na których zaznaczona jest trasa podróży, w ten sposób wyeliminujesz „czarne punkty”, w których mogą czaić się złodzieje i inne problemy (konkurencja). Schemat gry Rail Nation jest bardzo prosty, musimy jedynie wykonywać zlecenia i w ten sposób powiększać nasz budżet, wydawany w większości na rozwój firmy kolejowej, którą zarządzamy. W dalszych etapach gry będziemy mogli rozszerzyć naszą działalność, a przede wszystkim odblokujemy możliwość posiadania ulepszonych parowozów, wagonów. Dbaj również o infrastrukturę, ponieważ wypadki na kolei to Polska codzienność.

Sześć różnych epok kolejnictwa

W grze Rail Nation czeka na Ciebie aż sześć równych epok kolejnictwa! Będziesz miał okazję dzięki temu zapoznać się z różnymi lokomotywami występującymi w danej epoce, rodzajem wagonów towarowych i rozwojem infrastruktury. Twórcy dokładnie odwzorowali modele dominujących maszyn w owych epokach, tak więc mała lekcja historii to dodatek do wspaniałej rozrywki. Gracz nie ma wpływu na zmianę epoki, system samodzielnie dokonuje zmian. Zastanów się czy warto już dziś zacząć przygodę z tą wspaniałą grą? Przejdź z kolei parowej na spalinową, a później na elektryczną. Dołącz do grona zadowolonych kolejarzy, rywalizuj o miano najlepszego zarządcy kolei.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online