Darmowe gry

Pirate Storm

Pirate Storm
Pirate Storm Death or Glory możemy zaliczyć do zręcznościowych gier przeglądarkowych, posiadających cechy MMORPG. W pełni darmowa produkcja prosto od popularnej firmy BigPoint, znanej na rynku Europejskim z takich gier jak Drakensang Online oraz Dark Orbit.

Rozpoczynając zabawę z Pirate Storm udajemy się do XVII – wiecznych Karaibów, rozgrywka w głównej mierze toczy się na morzach i oceanach pełnych mitologicznych potworów morskich i groźnych, legendarnych Piratów. Zwiedzaj malownicze wyspy podczas swoich wypraw i krucjat morskich, nie lękaj się głębin oceanu i morskich huraganów.
Wciel się w dumnego i odważnego kapitana statku, wyruszaj na przeciw przygodzie, szukaj skarbów i zdobądź bogactwo oraz dobre imię, budzące strach wśród Twoich wrogów.

Graj teraz za darmo!

Gramy w Pirate Storm Online!

Statki OnlinePirate Storm skupia się w szczególności na morskich bitwach pomiędzy graczami (PvP) oraz jednostkami sterowanymi przez sztuczną inteligencję (komputer). W przypadku starć z komputerem możemy liczyć także na ataki ze strony potworów morskich i ogromnych krabów. W świecie gry nie zabraknie okazji do napełnienia sakiewek złotem. Poza łupieniem statków warto także zainteresować się poszukiwaniem skarbów, ukrytych na dnie oceanu, zdobycie ich wymaga nie kiedy nurkowania.
Pochłonięty morską przygodą pamiętaj by od czasu do czasu wrócić do portu by naprawić statek i kupić nowe uzbrojenie. Warto po drodze wstąpić do domu aukcyjnego, w którym gracze wystawiają na sprzedaż cenne artefakty i przedmioty. W tawernie będziesz mógł podjąć nowe zadanie i odebrać nagrodę za wykonane wcześniej misje.

Pozytywnie zaliczone zadania owocują sporą ilością doświadczenia, potrzebnego do awansu na kolejny poziom. Rozwijaj swoją postać a na równi z nią pamiętaj by rozbudowywać statek, możesz między innymi:

 • kupić dodatkowe działa i maszty,
 • zapełnić magazyn kulami armatnimi,

Dzięki wyżej wymienionym modyfikacjom zwiększysz możliwości bojowe i ładunkowe swojej jednostki.
Warto dodać że początkowo mamy do dyspozycji tylko jeden okręt, w raz z kolejnymi poziomami będziesz mógł stworzyć własną flotę statków, które znajdziesz w portowej stoczni.

Dołącz do innych graczy znajdujących się w Bractwie, będziesz mógł razem z nimi wybierać się na duże wypady i prowadzić morskie wojny o wpływy na oceanie. Wspaniała gra dla każdego maniaka morskich przygód!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
1 Komentarz
 • DeimonD
  9 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #1

  POLECAM GRE!
  w przeciwieństwie do pozostalych przeglądarkowych jest znacznie lepsze bo nie trzeba tylko budować domów, robić wojska itp. akcja dzieje się na morzu, ogólnie SUPER!!!

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online