Darmowe gry

Path of Exile

W ubiegłym roku światło dzienne ujrzała całkiem interesująca produkcja, z rodziny Hack and SlashPath of Exile. Nie da się ukryć że tytuł firmy Grinding Gear Games czerpie wzorce z drugiej odsłony kultowej produkcji Diablo II. Developerzy postawili na mroczny świat fantasy, w którym magia stanowi nieodzowny element zabawy. Path of Exile wyróżnia się na tle konkurencji, między innymi dzięki rozbudowanemu drzewku umiejętności, jak również świetnej dynamice walki.

Graj teraz za darmo!

Poznaj bliżej zalety Path of Exile

W grze mamy do wyboru kilka archetypów postaci, takich jak Marauder, Ranger, Witch, Duelist, Templar oraz Shadow. Drzewko umiejętności pozwala nam na dziesiątki, a nawet setki kombinacji naszych aktywnych, jak i pasywnych zdolności, które wykorzystujemy w walce z przeciwnikami.
Kolejnym, istotnym elementem w świecie Path of Exile jest instancjonowany system rozgrywki, polegający na podzieleniu planszy na kilkadziesiąt mniejszych obszarów, na których w danym momencie wykonujemy zadanie lub po prostu zdobywamy doświadczenie. Warto dodać iż komputer losowo wybiera dany model lokacji, tak więc kolejnym razem ułożenie mapy może okazać się całkiem odmienne od poprzedniego, co z pewnością zapewni nam urozmaicenie rozgrywki.

Rywalizacja na kilku, dostępnych płaszczyznach

W Path of Exile rywalizacja dostępna jest na kilku płaszczyznach, głównie jest to rywalizacja pomiędzy graczami, jak również całymi drużynami (system PvP, Team vs. Team). Developerzy postawili również na ogromną dostępność przedmiotów, które możemy ulepszać, modyfikować oraz zmieniać poszczególne statystyki.
Zaproś swoich znajomych do wspólnej zabawy w mrocznym, klimatycznym świecie fantasy, jaki oferuje wspaniała produkcja Path of Exile!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online