Darmowe gry

Panzar

Panzar

Panzar to najnowsza produkcja Cypryjskiego studia Panzar Studio, wchodzącego w skład firmy Troxit Services. Developerzy kreując swoją produkcję postawili na bogatą interakcję pomiędzy użytkownikami (graczami), model rozrywki przypomina kultową grę MOBA – League of Legends. Panzar można podsumować jako grę, która oferuje wspólną kooperację na wielu arenach, rywalizacja polega na likwidacji członków należących do przeciwnej drużyny. W trakcie zabawy zdobywamy doświadczenie, przedmioty wyposażenia oraz punkty umiejętności, nie będzie dla nikogo zaskoczeniem jeśli napiszę że zwycięska drużyna otrzyma dodatkowe, cenne bonusy.

Graj teraz za darmo!

Panzar – MMORPG czy MOBA?

krasnoludPrzed rozpoczęciem zabawy warto zadać sobie pytanie, czy Panzar zaliczymy do produkcji z rodziny gier MMORPG, a może MOBA? Nie ulega wątpliwości ze produkcja posiada zarówno cechy jednego jak i drugiego gatunku, o czym z pewnością dowiesz się po przeczytaniu pełnej recenzji gry oraz obejrzeniu krótkiego trailera.
Podobnie jak w wielu innych grach online, w które zapewne miałeś okazję już zagrać, tak i w Panzar pierwszym krokiem jest stworzenie własnej postaci, swoistego Avatara. Twórcy wykreowali cztery rasy, bardzo popularne zresztą, są to:

  • Ludzie,
  • Orkowie,
  • Elfy,
  • Krasnoludy,

Każda z wyżej wymienionych ras posiada własne archetypy postaci, każdy z nich jest przypisany do odpowiedniego Bóstwa, które wręcza specjalne umiejętności swojemu podopiecznemu.
Jeśli mamy już za sobą sprawy związane z kreatorem postaci to śmiało możemy zacząć wykonywać samouczek dla początkujących, który z pewnością pomoże nam opanować interface postaci oraz poznać jej słabe jak i mocne strony, umiejętności aktywne, pasywne.
Poznałeś już podstawy, najwyższa pora rozegrać pierwszą potyczkę z prawdziwymi graczami. Walcz dzielnie, a w nagrodę otrzymasz punkty doświadczenia, elementy wyposażenia (broń, pancerz) oraz cenne artefakty.
Pozostaje również kwestia rozwijania umiejętności bohatera, awans na kolejny poziom pozwala nam ulepszyć daną specjalność. Każda z postaci posiada własne, rozbudowane drzewko umiejętności.

Deathmatch na 64 osoby!

W grze Panzar możemy rozegrać pojedynki, w których udział weźmie aż 64 osoby! Twórcy przygotowali również tryb, pozwalający na wspólne wykonywania zadań i misji, w grupie raźniej – łatwiej. Ogromnym atutem przemawiającym za produkcją jest silnik CryEngine 3, na którym została stworzona gra.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online