Darmowe gry

Online Football Manager

Polska wersja gry
Online Football Manager to jeden z najlepszych, dostępnych na rynku symulatorów piłkarskich. Wystarczy poświęcić kilka minut by założyć konto, następnym krokiem będzie już logowanie do wirtualnego świata, w którym dominuje piłka nożna. Polska wersja językowa z pewnością przyczyniła się do ogromnej popularności tej że produkcji w naszym kraju. Wystarczy spojrzeć na ogromną liczbę graczy online, którzy zarządzają swoimi drużynami i zdobywają wysokie pozycje w tabeli Ligi Mistrzów.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy w Online Football Manager!

W darmowej grze Online Football Manager stajemy się menadżerem drużyny piłkarskiej, pełnimy również rolę trenera i zarządcy obiektu, na którym grają i trenują nasi zawodnicy. W pierwszej kolejności przychodzi wybrać nam nazwę drużyny oraz logo, następnie kolory strojów gospodarzy i wyjazdowych. Prawdziwa zabawa zaczyna się wówczas gdy rozpoczynamy tworzenie pierwszego składu i ławki rezerwowych, początkowo nasz budżet jest ograniczony więc musimy dokładnie przemyśleć zakup danego piłkarza. Nasza drużyna została skompletowana, przygotowaliśmy kilka taktyk, treningi potwierdziły gotowość naszych zawodników do rozpoczęcia sezonu, ruszajmy więc na pierwszy mecz!
Początkujący gracze często popełniają błąd udając się w pierwszej kolejności na mecze ligowe, warto wcześniej rozegrać kilka spotkań towarzyskich, dzięki którym uda nam się poznać zawodników i ich formę, między czasie możemy dopracować taktykę i dokonać zmian w składzie. Mecze Ligowe to prawdziwe wyzwanie, zwycięstwo da nam spory zastrzyk gotówki, który z pewnością przyda się na rozbudowę stadionu, zakup nowych zawodników czy wysłanie obecnej drużyny na wakacje bądź obóz szkoleniowy. Pieniądze i płynność finansowa naszej drużyny to podstawowy czynnik, który ma duży wpływ na morale zawodników i trenerów.

Zdobądź pierwsze miejsce w tabeli!

W Online Football Manager możemy brać udział w rozgrywkach Ligowych, walczyć o miano najlepszej drużyny w kraju oraz Europie, potrzebujemy jedynie najlepszych zawodników i świetnej taktyki. Planując mecze z wyprzedzeniem musisz wziąć pod uwagę również mecze reprezentacji, Twoi zawodnicy muszą wziąć w nich udział w przeciwnym razie stracą zaangażowanie do zwycięstwa w meczu Ligowym. Zaproś znajomych i rywalizuj z nimi, pokonaj ich drużyny i zdobądź mnóstwo pieniędzy od sponsorów.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online