Darmowe gry

NosTale

NosTale to jedna z nowszych gier MMORPG, osadzonych w świecie anime. W Europie wydawcą tytułu jest nie kto inny jak znany, lubiany GameForge. Produkcja pozwala na zabawę w gronie przyjaciół, jest to doskonała okazją na wspólne wykonywanie zadań, przeżywanie prawdziwych przygód oraz zdobywanie doświadczenia czy też nowych przedmiotów wyposażenia. Developerzy przygotowali mnóstwo malowniczych krain, które niewątpliwie warto zobaczyć.

Graj teraz za darmo!

Stwórz swojego wymarzonego, bajkowego bohatera

Firma GameForge niewątpliwie wydaje najlepsze darmowe gry online, które w dodatku posiadają rodzime wersje językowe, również NosTale posiada Polską lokację językową.
W pierwszej kolejności, tuż po zalogowaniu, będziemy musieli stworzyć naszego bohatera. Do wyboru mamy trzy, klasyczne archetypy postaci, takie jak miecznik, łucznik lub mag. Każda z postaci posiada kilka specjalizacji, będziemy mogli wybrać jedną z nich w późniejszym etapie zabawy. Kilka rodzajów broni, rozbudowany kreator postaci, to wszystko pozwoli Ci na stworzenie unikalnego, bajkowego bohatera.
W produkcji nie zabrakło innowacji, niespotykanych dotąd w innych darmowych grach. Jest to przede wszystkim rozbudowany system towarzyszy (zwierząt), które możemy oswajać, a następnie wykorzystywać podczas walki.
MiniLand to własność każdego gracza, jest to obszar terenu na którym możemy robić co żywnie nam się podoba, począwszy od sadzenia drzew, krzewów, a skończywszy na organizowaniu imprez w gronie wirtualnych znajomych.

Nie może zabraknąć rywalizacji!

To nie wszystkie atrakcje, które czekają na Ciebie w NosTale! Poznaj ambitny system rywalizacji, jakim są starcia z innymi graczami (PvP, rywalizacje klanów), oprócz tego możesz brać udział w wykonywaniu wspólnych misji (rajdy). Mnóstwo świetnej zabawy czeka na Ciebie w bajkowym świecie NosTale!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online