Darmowe gry

My Little Farmies

My Little Farmies to gra przeglądarkowa dla najmłodszych, w której głównym elementem fabuły jest własna, rozbudowana farma. Wcielamy się w zarządcę, którego głównym zadaniem jest rozwój interesu i zdobywanie kolejnych sztuk zwierząt. Firma Upjers słynie z tworzenia innowacyjnych, a zarazem bardzo przyjemnych tytułów, które w Polsce ciszą się ogromną popularnością, do wspomnianych produkcji zaliczymy między innymi My Free Zoo oraz 11 Legends. Developerzy po raz kolejny udowodnili że potrafią zaskoczyć, dołącz do zabawy a przekonasz się o czym mowa.

Graj teraz za darmo!

Stwórz wspaniałą hodowlę zwierząt

Zwierzęta gospodarskie takie jak kury, świnie, krowy, owce oraz kaczki to podstawowi mieszkańcy Twojej farmy, dostarczane przez nie produkty z pewnością trafią w gusta wyrafinowanych klientów, zostawią sporo talarów oraz punktów reputacji. Musisz monitorować zadowolenie i płodność trzody chlewnej, jak również pozostałych podopiecznych, naturalne rozmnażanie pozwoli Ci szybko zapełnić farmę. Karma podnosząca płodność zwierząt może zostać zakupiona od graczy lub stworzona w procesie przetwarzania kilku gatunków zbóż.
Pewno zdajesz sobie sprawę że wygląd zewnętrzny Twojej farmy odgrywa kluczową rolę w marketingu (sprzedaży produktów), musisz więc zadbać o roślinność naturalną, kwiaty i egzotyczne sadzonki drzew, dzięki którym farma nabierze blasku i gammy różnych kolorów. Przyjemnie wyglądające obejście zachęca klientów do stałych odwiedzin, jeśli w obrębie Twojej farmy pojawią się osoby z chmurką nad głową to znak że chcą abyś własnoręcznie ich obsłużył, ufają Twojemu doświadczeniu i produktom, które oferujesz.

Zdobądź uznanie wśród konkurencji

Sumienna praca zawsze popłaca! Następująca dewiza sprawdza się doskonale w grze My Little Farmies, ponieważ gracze którzy systematycznie i rzetelnie prowadzą swoją farmę, będą nagradzani przez twórców przeróżnymi bonusami, w postaci przedmiotów premium, jak również zwiększoną liczbą klientów. Dbaj o zwierzęta hodowlane, przyjazny wygląd farmy a z pewnością staniesz się idealnym zarządcą. Powodzenia!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online