Darmowe gry

My Free Zoo

My Free Zoo

Polska wersja gry
Od zawsze marzysz o byciu dyrektorem prawdziwego, dużego Zoo? W grze przeglądarkowej My Free Zoo Twoje pragnienia spełnią się lada moment, zostaniesz przeniesiony w fantastyczny świat pełen zwierząt różnego gatunku, począwszy od małych łasiczek poprzez drapieżne tygrysy, skończywszy na olbrzymich słoniach zamieszkujących zagrody. Zaproś swoich znajomych a będziecie mogli razem prowadzić wasze ogrody dla zwierząt, wystarczy kilkanaście minut dziennie by systematycznie rozwijać Zoo.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy razem w My Free Zoo!

małpaRozpocznij niesamowitą przygodę od wznoszenia zmyślnych klatek dla swoich podopiecznych, będziesz musiał zbudować wiele pomieszczeń, w których zwierzęta będą mogły spać i wychodzić na spacery, ciężka praca zaowocuje wspaniałym Zoo. Na co dzień nie jesteś obarczony wieloma zajęciami, w Twojej myśli pozostaje jedynie nakarmić podopiecznych oraz usunąć nieczystości z ich małych mieszkanek. Wraz z rozwojem ogrodu zoologicznego będziesz posiadał coraz to więcej nowych gości, którzy zostawią sporo pieniędzy w kasie biletowej oraz sklepiku z pamiątkami. Zainwestuj środki w zakup egzotycznych zwierząt, z pewnością pieniądze wrócą się lada dzień ponieważ turyści kochają drapieżne zwierzęta i rzadkie gatunki.

W grze przeglądarkowej My Free Zoo będziesz mógł chować takie zwierzątka jak:

  • słonie i hipopotamy,
  • tygrysy i lwy,
  • małpy i goryle,
  • żyrafy, zebry i wielbłądy,
  • konie arabskie i pozostałe z rodziny koniowatych,
  • dziesiątki rodzajów ptaków,
  • misie koala i kangury,

Zaproś znajomych do zabawy w My Free Zoo

Chcesz poznać pozostałe zwierzęta? Nie czekaj ani chwili dłużej! Załóż darmowe konto i ruszaj na wspaniałą przygodę w własnym ogrodzie zoologicznym! Darmowe gry takie jak My Free Zoo pozwolą poznać Ci wszystkie gatunki zwierząt, zamieszkujące na całym świecie. Poleć grę znajomym i razem bawcie się w Waszych ogrodach zoologicznych.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Metin2
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Garbage Garage
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online
Travian