Darmowe gry

Khan Wars

Khan Wars

Polska wersja gry
Khan Wars to jedna z lepszych darmowych gier strategicznych na przeglądarkę Internetową, firmą odpowiedzialną za produkcję jest XS Software. Rozpoczynając zabawę z grą przenosimy się do okresu wczesnego średniowiecza. W pierwszej kolejności musimy wybrać jedną z dostępnych nacji, następnie możemy przystąpić do tworzenia własnego, niezależnego imperium. Czekają na nas epickie bitwy z udziałem setek tysięcy wojowników, wzmagania o władzę nad rozległym terytorium opanowanym przez wrogich graczy i nieprzyjazne sojusze. Dołącz już dziś do Średniowiecznej elity władców!

Graj teraz za darmo!

Rozpoczynamy zabawę z Khan Wars

Na początku zabawy musimy dokonać trudnego wyboru naszej nacji lub jak kto woli plemienia. Czeka na nas aż 11 dostępnych społeczności, są to Polanie, Litwini, Rosjanie, Germanie, Bułgarzy, Mongołowie, Brytowie, Frankowie, Arabowie, Japończycy oraz Bizantyjczycy. Różnice pomiędzy plemionami są niewielkie, sprowadzają się zazwyczaj do tytułu naszego władcy lub bonusu produkcyjnego oraz rodzaju specjalnych jednostek (np. jednostką specjalną Polan jest Miecznik, zaś Germanów Topornik).


Pierwsze zadanie w Khan Wars sprowadza się do stworzenia szeregu kopalni i budynków zajmujących się wydobyciem surowców (złoto, żelazo, drewno i żywność), które będą potrzebne do wzniesienia potężnego zamku i zrekrutowania licznego wojska. Musimy pamiętać że rozwój technologii pozwoli nam trenować nowe jednostki, zwiększyć wydajność produkcyjną oraz wzmocnić nasze wojsko.
Gra Khan Wars nastawiona jest na rywalizację militarną, gracze mogą wzajemnie przejmować swoje zamki przy użyciu wojska wspomaganego przez specjalne jednostki, takie jak szlachcic czy dyplomata. Dodatkowym atutem produkcji jest możliwość zrzeszania się w klany, razem z sojusznikami możemy łatwiej i szybciej podbijać nowe zamki lub przejmować całe tereny należące do wrogiego sojuszu.

Wspaniała oprawa graficzna i wiele innych!

W grze Khan Wars czeka na Ciebie wspaniała, klimatyczna oprawa graficzna dostępna już od wersji 4.0. Obecnie na serwerach znajduje się nowy dodatek (5.0) pozwalający zoptymalizować tekstury, dzięki czemu nie będziemy mieć problemów z wczytywaniem danych i grafiki. Dołącz do wspaniałej zabawy w grze, wystarczy zarejestrować darmowe konto i możemy zaczynać nową przygodę!

Nie znaleziono podobnych gier.
2 Komentarze
 • miły
  9 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #1

  miałem kilka wiosek, ale niestety mnie podbili z innego sojuszu, sprawdze tą wersje 5.0 może dodali jakieś fajne nowości

  • elizka14
   15 kwietnia 2013
   Dodaj odpowiedź #2

   dużooo nowych funkcji doszło w zarządzaniu wioską, teraz łatwiej się gra i przyjemniej :D

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online