Darmowe gry

Hero Zero

Polska wersja gry
Powiedzenie „Od zera do bohatera” doskonale opisuje grę przeglądarkową jaką jest Hero Zero. Na pierwszy rzut oka moglibyśmy pomyśleć że przyjdzie nam grać wspaniałym, silnym super bohaterem, w rzeczywistości jest odwrotnie. Nasza postać to największa fajtłapa, dodatkowo myślenie nie jest jego mocną stroną. Problemem są dla niego proste czynności, takie jak patrol uliczny czy pomoc w poszukiwaniu zbiegów. Naszym głównym zadaniem w grze jest przełamanie słabości postaci i stworzenie z niej bohatera, z prawdziwego zdarzenia!

Graj teraz za darmo!

Od Zera do Bohatera

Rozpoczynając zabawę z grą Hero Zero musimy nastawić się na potężną dawkę dobrego humoru, który będzie nam nieustannie towarzyszył w grze. Zaraz po pierwszym logowaniu naszym oczom ukażą się śmieszne komentarze, będące jednocześnie formą samouczka, dzięki temu poznamy grę i panujące w niej zasady. Pierwsze zadanie będzie nie lada wyzwaniem, nasza postać potrzebuje nowego kostiumu, ponieważ obecny ubiór wzbudza jedynie śmiech przechodniów. Bohater powinien budzić respekt wśród obywateli i złoczyńców. Zdobycie pieniędzy za które kupimy nowe elementy kostiumu to nasze największe zmartwienie w pierwszych fazach gry, możemy wykonywać prace sezonowe (np. zbieranie owoców, koszenie trawnika lub pomoc w ogrodzie) lub podejmować się trudnych misji i zadań, takich jak patrol ulicy, pomoc w odnalezieniu przestępcy lub walka z łotrami. Prace sezonowe wymagają jedynie od gracza cierpliwości i systematyczności logowania się, w przypadku misji dochodzą jeszcze zdolności nabyte bohatera, takie jak siła i inteligencja.


Pozytywnie zakończone zadanie, niezależnie od rodzaju, skutkuje otrzymaniem określonej liczby punktów doświadczenia. Nasz bohater dzięki nim awansuje na kolejne poziomy i stanie się tym samym silniejszy, inteligentniejszy co pomoże nam pokonać wygrać pojedynki z komputerem i innymi graczami. Bądź niezwykle czujny, ponieważ napotkani gracze mogą Cię w każdej chwili zaatakować. W Hero Zero ważnym elementem jest trening umiejętności naszego bohatera, nie chodzi tutaj jedynie o siłę i kondycję, ale również o inteligencję i intuicje. Ostatnie dwie cechy przekładają się na naszą skuteczność w trakcie trwania pojedynku, podnoszą szansę na zadanie krytycznego uderzenia oraz uniknięcie ciosu przeciwnika.

Bohaterskie czyny w Hero Zero

Interesującym elementem gry Hero Zero jest lista bohaterskich czynów. W zakładce można zapoznać się z postępem rozgrywki, ale również z specjalnymi wydarzeniami, które zostały zaplanowane przez twórców gry. Dobra wiadomość dla wszystkich graczy, lista bohaterskich czynów liczy sobie aż 76 stron! Wątek fabularny zapewni nam zabawę na najbliższe tygodnie, następnie możemy założyć własną drużynę do której zaprosimy znajomych lub dołączyć do istniejącej. Dzięki temu odblokujemy nowe zadania i prace specjalne, bardziej zaawansowane niż te na początku gry. Zostań prawdziwym super bohaterem w grze Hero Zero, dołącz do 3,5 miliona aktywnych graczy!

Nie znaleziono podobnych gier.
2 Komentarze
 • BlastBlue
  5 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #1

  Gramy z bratem, fajna zabawa. Hero Zero wciąga na maksa a w dodatku można pogrywać na telefonie w szkole haha, nie muszę słuchać bredzenia babki na niemieckim

 • anitkaa99
  11 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #2

  Fajniuśka gierka, można zrobić własnego super bohatera, śmieszne i proste zadania, polecam tą gre każdemu !!!! <3

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online