Darmowe gry

Grand Prix Racing Online

Obecnie na rynku gier online nie spotkamy wielu interesujących produkcji, traktujących jednocześnie o samochodach jak również wyścigach. Jeszcze do nie dawna mogliśmy pomarzyć o symulatorach kultowej a zarazem popularnej Formuły 1. Developerzy Grand Prix Racing Online stworzyli najbardziej rozchwytywaną na rynku produkcję, posiadającą zarówno symulator wyścigowy jak również obszernie rozbudowany garaż, w którym konstruujemy, przekształcamy bolidy F1. Sprzęt to nie wszystko, w grze musisz również znaleźć godnego kierowcę, posiadającego duże umiejętności.

Graj teraz za darmo!

Ferrari, BMW a może Red Bull? Wybierz swój zespół!

Nie warto zastanawiać się zbyt długo nad nazwą swojego zespołu, wybierz łatwą i chwytliwą formę prezentacji swojego teamu. Poświęć więcej uwagi na wybór pierwszego kierowcy, musi posiadać talent i duże osiągnięcia. W F1 liczy się szybki, sprawny i zawrotny bolid, który wygra dla Ciebie całą masę wyścigów, organizowanych dwa razy w tygodniu.
Do codziennych obowiązków menadżera zespołu należy między innymi monitorowanie sytuacji na rynku transferowym, może akurat uda się pozyskać gwiazdę, w dodatku za małe pieniądze. Poza tym będziesz bacznie obserwował postępy Twoich konstruktorów, modernizujących bolidy i tworzących nowe technologie, dające przewagę w wyścigach.
Zaproś swoich kolegów, którzy również są menadżerami w grze przeglądarkowej Grand Prix Racing Online, wspólnie przygotujcie mocną ekipę, następnie zgłoście się na kwalifikacje do dużego turnieju Grand Prix. Rywalizacja z najlepszymi zespołami świata, mnóstwo gwiazd i fleszy aparatów. Zaprezentuj konkurencji swoje metody na zwycięstwo.
Podsumowując, w grze Grand Prix Racing Online czeka na Ciebie między innymi:

  • posada menagera zespołu F1,
  • możliwość kreowania, modernizowania bolidów,
  • selekcja, trening nowych kierowców F1,
  • udział w kwalifikacjach i wyścigach,
  • Prestiżowy turniej Grand Prix,

Możliwości jest mnóstwo, wystarczy odrobina wyobraźni a Twój zespół może wspiąć się na szczyt!

Rywalizuj z zawodnikami ze 170 krajów!

Innowacyjna gra samochodowa, jaką jest Grand Prix Racing Online posiada już 450 tysięcy graczy z ponad 170 krajów! Dołącz do ogromnej społeczności, udowodnij swoją wartość i wykaż się intuicją stratega!
Może to właśnie Twoje imię zapisze się na kartach historii Formuły 1? Powodzenia!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online