Darmowe gry

GoodGame Empire

GoodGame Empire

Polska wersja gry
GoodGame Empire to nic innego jak jedna z kultowych gier przeglądarkowych, zupełnie darmowa co powinno zachęcić wielu fanów strategii i ekonomi w jednym. Podobnie jak w Travianie bądź Plemionach spotkamy się z utartym schematem tworzenia zaplecza gospodarczego a następnie budowaniem od podstaw, potężnej armii, której zadaniem jest pomóc nam w przejęciu jak największej liczby osad naszych wrogów.

Graj teraz za darmo!

Gramy w GoodGame Empire!

GoodGame EmpireZabawę w GoodGame Empire rozpoczynamy od przejścia pomocnego samouczka, dumny średniowieczny Rycerz przeprowadzi nas przez wszystkie istotne elementy gry, takie jak tworzenie pierwszych kopalni, budowanie tartaków oraz kamieniołomów. Następnym zadaniem będzie wzniesienie domów dla naszych podwładnych oraz wytworzenie wystarczającej liczby żywności dla chłopstwa, wszystko to dzięki farmom i polom uprawnym.
W trakcie rozwijania naszej osady nie możemy zapomnieć o wzniesieniu fortyfikacji obronnych, które w przyszłości pozwolą odeprzeć nam ataki nieprzyjacielskich wojsk oraz rabusiów, których nie brakuje w GoodGame Empire.
Chcąc czuć się bezpiecznym musimy rozpocząć szkolenie wojska, podstawową jednostką w grze jest Pikinier oraz łucznik. Twórcy wykazali się sprytem tworząc innowacyjny system zarządzania wojskiem, gracz sam ustawia jednostki na polu bitwy. Przykładowo, w pierwszym szeregu umieścimy pikinierów, kolejno pałkarzy oraz łuczników, dobra taktyka to podstawa sukcesu w walce.

Chcąc zapewnić sobie szybki wzrost gospodarczy naszej osady musimy w pierwszej kolejności skupić się na rozbudowie infrastruktury i budynków służących do pozyskiwania materiałów, takich jak drewno, kamień i żywność. Surowce w GoodGame Empire odrywają istotną rolę, nie pozwól by ktokolwiek Cię z nich ograbił.
Cenna wskazówka, pamiętaj by dbać o spichlerz, musi być stale napełniany w przeciwnym razie Twoje wojska rozgniewane z braku pożywienia opuszczą miasto i odejdą. Pieniądze zbieraj od wieśniaków i mieszkańców, pełny skarbiec to klucz do zwycięstwa w grze.

Zaproś znajomych do gry!

Opcje społecznościowe pomogą Ci zawierać pakty i porozumienia z innymi graczami, pamiętaj by nikomu nie ufać ponieważ każdy czyha na Twój zamek i pozycję Lorda.
Zaproś znajomych, razem stworzycie podwaliny nowego Królestwa, w którym zostaniesz największym władcą i panem GoodGame Empire!

Graj teraz za darmo!

Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Metin2
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Garbage Garage
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online
Travian