Darmowe gry

Garbage Garage

Garbage Garage

Polska wersja gry
Garbage Garage to darmowa gra przeglądarkowa, w której stworzymy własny interes związany ze złomowiskiem samochodów i wszelkiego typu pojazdów mechanicznych. Początkowo będziemy musieli wykazać się sprytem i dobrym okiem oraz nosem do znajdywania okazji samochodowych. Wystarczy tylko kilka chwil a nasz zakład powiększy się o kolejne wraki, które musimy rozłożyć na części. Produkcja jest świetnym symulatorem, w którym liczą się nie tylko informacje i zdolności związane z samochodami, ale również strategiczne podejście do interesów. Tytuł został wydany całkiem niedawno przez firmę Upjers.

Graj teraz za darmo!

Samochodowe imperium

Porsche 911Na samym początku zabawy z grą Garbage Garage jesteśmy początkującym złomiarzem, posiadającym nie wielki zakład oraz placyk na którym składowane są części i pozostałości wraków. W pierwszych etapach gry będą nam dostarczane bardzo zniszczone samochody, z których wyciągnięcie użytecznej części graniczy z cudem, jednak gdy tylko nabierzemy wprawy nasze złomowisko zacznie opiewać w całkiem niezłe fury. Pozyskane części z utylizacji możemy sprzedać lub złożyć z nich nowy samochód lub inny pojazd. Rozwijając zakład zyskamy uznanie wśród konkurencyjnych złomiarzy, dzięki temu do naszego zakładu będą trafiać nowe pojazdy mechaniczne, takie jak czołgi, samoloty a nawet łodzie! Nie lada gratka czeka na śmiałka, który postanowi stworzyć nową maszynę z pozyskanych części, od wielu niezależnych pojazdów. Rozwijaj nieustannie swoje zdolności, próbuj składać nowoczesna samochody sportowe lub eleganckie furgonetki, sprzedawaj niepotrzebne auta i części, powiększaj swój majątek by rozbudować cały zakład, łącznie ze składowiskiem. W pewnym momencie stwierdzisz że Twoje złomowisko osiągnęło maksymalny rozmiar, wówczas musisz wykupić ziemię by móc postawić nowe obiekty. Twój garaż zostanie ulepszony a kolejne technologie będą dostępne w panelu.

Złomuj i twórz nowe pojazdy w Garbage Garage

Rozpocznij przygodę z tą wspaniałą produkcją już dziś! Wystarczy tylko zarejestrować darmowe konto, następnie zalogujemy się po raz pierwszy do naszego wspaniałego złomowiska. Utylizuj stare samochody, twórz nowe pojazdy i odblokuj niepoznane dotąd technologie, dzięki którym złożysz arcydzieło motoryzacji. Począwszy od ekskluzywnych Chevroletów Camaro poprzez najnowsze Ferrari aż do Porsche 911! Czeka Cię wspaniała przygoda w przytulnym garażu.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
1 Komentarz
  • khael
    6 kwietnia 2013
    Dodaj odpowiedź #1

    Dobra gra na przeglądarkę, w necie pełno głupich wyścigów ale takiego majsterkowania mi brakowało, ostatnio stworzyłem ferrari i sprzedałem za całkiem niezłą sumkę. Teraz chce zrobić jakiś samolot, ale ciężko o części ;-/ Pomóżcie !!!

Zostaw komentarz:
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Metin2
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Garbage Garage
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online
Travian