Darmowe gry

Football Team

Polska wersja gry

Football Team to innowacyjna, darmowa gra przeglądarkowa, na pierwszy rzut oka może przypominać kolejny symulator piłkarski, ale w rzeczywistości tak nie jest. Przekonasz się o tym na własnej skórze, wystarczy zarejestrować darmowe konto aby móc rozpocząć tworzenie od podstaw nowego zawodnika piłkarskiego. Prawdziwa przygoda czeka na Ciebie! Graj w najlepszych drużynach świata bądź załóż nowy team i zdobądź pierwsze miejsce w lidze!

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy w Football Team!

Wcielasz się w gracza lub menagera, łowcę talentów, który nieustannie rozwija się w wirtualnym świecie piłki nożnej. Football Team to gra czasu rzeczywistego, nie znajdziesz tutaj statycznych systemów znanych z symulatorów piłkarskich. Wszystkie wyniki i osiągnięcia zależą tylko od Twoich umiejętności, komputerowe kalkulacje nie są nic warte w tej produkcji. Trenuj swojego zawodnika, wygrywaj mecze, zarabiaj pieniądze na własny rozwój i przyjemności, takie jak szybkie samochody i wystawne domy.
W każdej chwili możesz zostać łowcą talentów bądź menagerem innego gracza, liczą się tylko sukcesy i profity. Zdobywaj nowych sponsorów, zarządzaj własnym zespołem, stań się piłkarskim miliarderem i właścicielem kilku szczytowych klubów.

Zaproś znajomych na mecz!

W grze będziesz musiał rozgrywać mecze w czasie rzeczywistym, wynik będzie zależał tylko i wyłącznie od waszych predyspozycji i zdolności zawodników, znajdujących się na murawie. Zaproś więc 10 znajomych i stwórzcie własną drużynę, reprezentujcie realny klub lub swoje miasto, okolicę, miejscowość. Wspaniała zabawa czeka na Was w darmowej grze Football Team!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online