Darmowe gry

Duel of Champions

Duel of Champions

Polska wersja gry
Duel of Champions to darmowa gra karciana w języku Polski, stworzona i wydana przez firmę Ubisoft. Pełna nazwa produktu jest znacznie dłuższa, zawiera przedrostek, który może Was zainteresować a w szczególności starsze pokolenie graczy lubujących się w strategicznych Singlach. Might & Magic: Duel of Champions jest kolejną już grą z uniwersum Herosów, Ubisoft umiejętnie wykorzystuje renomę sagi Heroes by promować nowe gry, oparte na starym i popularnym świecie Mocy i Magii. Nie trudno zatem domyśleć się że w taliach spotkamy dobrze nam znane Czarne Smoki, Behemoty czy Archanioły.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy w Might & Magic: Duel of Champions!

KartaZabawę rozpoczynamy od wyboru jednej z dostępnych talii, początkujący gracz ma do dyspozycji Nekropolie, Przystań bądź Inferno. Radzimy dobrze zastanowić się by później nie żałować podjętej decyzji, wybrana talia zwiąże nas ze sobą na minimum kilkadziesiąt pojedynków, w zależności od naszego szczęścia. Nasuwa się pytanie czy możemy mieszać karty z różnych talii, ograniczeniem jest tylko i wyłącznie bohater, posiada określone typy jednostek i czarów, których może używać. Zazwyczaj bohater posiada zdolności do rzucania czarów z kilku talii oraz może kierować wojskami różnego pochodzenia.


Pierwsze starcie jest w formie samouczka, zadaniem sztucznej inteligencji jest przedstawienie nam gry i jej podstaw, systemów i ogólnych zasad pojedynkowania się z graczami. Plansza składa się z 16 pół, gracz ma do swojej dyspozycji tylko osiem z nich, pozostałe należą do przeciwnika. Po prawej stronie widnieje nasza talia, w której może znajdować się od 50 do 200 kart. W lewym dolnym rogu ekranu znajdują się karty wydarzeń, gotowe do użycia. Pojedynek zakańcza się wówczas kiedy dany gracz pokona bohatera swojego przeciwnika, tzn. poziom punktów żyć będzie wynosił 0.
Nagrodą dla zwycięzcy pojedynku są punkty doświadczenia oraz określona ilość złota, punkty potrzebne są do awansu na kolejny pozioma a złoto do zakupu nowych zestawów kart.

Graj na tablecie bądź komputerze

Zazwyczaj darmowe gry ograniczają się tylko do jednej platformy, komputera, firma Ubisoft poszła krok na przód tworząc równocześnie Might & Magic: Duel of Champions na PC i Tablety. Serwer pozwala na dobranie pojedynku pomiędzy użytkownikiem korzystającym z PC a oponentem grającym na tablecie. Rozpocznij zabawę już dziś, będąc w szkole lub pracy możesz zalogować się do świata Mocy i Magii ze swojego telefonu.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
2 Komentarze
 • Abraxus
  7 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #1

  Do magic the gathering trochę brakuje ale ogólnie fajnie można się rozerwać w tej grze, dużym plusem jest samouczek dla początkujących, pomaga z pewnością.

 • Koyiro
  7 kwietnia 2013
  Dodaj odpowiedź #2

  grałem sporo w warhammer, ta gra może nie jest powiązana z nim ale jednak super wygląda, spróbuję swoich sił może mi się spodoba ;)

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online