Darmowe gry

Desert Operations

Polska wersja gry
Desert Operations to darmowa gra przeglądarkowa firmy playzo, wydawnictwem w Europie zajmuje się Looki Publishing, firma znana z takich produkcji jak Wargame 1942 oraz Romadoria. Rozpoczynając zabawę dostajemy pod nasze władanie niewielkie państewko, głównym zadaniem w grze jest jego rozbudowa, zarówno pod względem militarnym jak i gospodarczo – ekonomicznym. Dysponujesz cechami przywódcy? Będziesz miał okazję zabłysnąć na arenie między narodowej.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy w Desert Operations!

Na początku rozgrywki musimy zadbać o podstawowe kwestie związane z rozbudową infrastruktury naszego niewielkiego państwa, nim przystąpimy do wznoszenia budynków militarnych musimy przede wszystkim rozwinąć fabryki i przedsiębiorstwa zajmujące się wydobywaniem cennych kruszców, takich jak ropa, złoto. Następnym krokiem będzie założenie banku, w którym nasze pieniądze będą pomnażane przez maklerów. Przed rozpoczęciem rekrutacji do naszego wojska warto wznieść fabryki tworzące amunicję, w trakcie trwania wojny możemy potrzebować sporego zapasu naboi, rakiet.


Szkolenie jednostek czas rozpocząć! W tym celu wznieś koszary, doki i porty lotnicze. W grze Desert Operations mamy do dyspozycji wszystkie rodzaje wojsk, takie jak lądowe, powietrzne i morskie. Rozwijaj je równomiernie i systematycznie, Twoje granice muszą być strzeżone nie tylko na lądzie, ale również w powietrzu i na morzach sąsiadujących z Twoim państwem.
Musisz poświęcić chwilę uwagi na dobre rozplanowanie budynków, które znajdą się na terenie naszego państwa, ponieważ liczba obiektów jest ograniczona.
Zakładając że Twoja armia jest wystarczająco duża, możesz rozpocząć pierwsze działania militarne, polegające na przeprowadzeniu wywiadu w państwach sąsiadów a następnie wysłaniu wojsk, których zdaniem jest przejęcie terytorium wroga lub jego okupacja (przejmowanie surowców, pieniędzy).

Rola sojuszu w grze

Wybór odpowiedniego sojuszu w grze Desert Operations może zaważyć o naszym „być albo nie być”. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem, które uchroni nas od zbędnych kłopotów jest dołączenie do sojuszu najbliższego naszemu państwu. Będziemy mogli wówczas liczyć na wsparcie sprzymierzeńców oraz prowadzić wspólne operacje wojskowe, mające na celu przejęcie wrogiego państwa lub zniszczenie nieprzyjacielskiego klanu.

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online