Darmowe gry

Conquer

Prekursor sławnej w Polsce i na świecie gry Metin 2 – Conquer Online, poznaj klasykę gatunku MMORPG.
Akcja gry Conquer rozgrywa się w starożytnych Chinach, kraj zdominowany jest przez działaczy ukrytej organizacji, której celem jest przejęcie władzy nad światem i wielkim mocarstwem wschodniej Azji. Skrytobójcy eliminują największych dostojników i władców, anarchia szerzy się wśród mieszczan i chłopów, królestwo upada a tym samym odchodzi w zapomnienie.
Kilku śmiałków, a dokładnie siedmiorga wojowników wyrusza na niesamowitą przygodę do świata magii i potężnych wojowników, chcąc przywrócić blask dawnemu królestwu.

Graj teraz za darmo!

Gramy w Conquer Online!

Wybierz swoją postać, dumni bohaterowie czekają na Ciebie tuż po zalogowaniu do konta. Do Twojej dyspozycji znajdzie się:

 • Łucznik – wspaniały i wyniosły wojownik, trafia zawsze do celu, nigdy nie zgubił swej ofiary. Cechuje go wytrwałość i ogromna szybkość, świetnie radzi sobie w trudnych Instancjach. Doskonała postać do szybkiego zdobywania doświadczenia i znajdowania cennych przedmiotów.
 • Wojownik – ogromny i potężny bohater w grze Conquer Online, używa jednoręcznego lub obusiecznego miecza, do swojej dyspozycji posiada także tarczę, która chroni słabe punkty zbroi wojownika. Z wszystkich dostępnych postaci w grze najszybciej zdobywa punkty doświadczenia i awansuje na kolejne, wyższe poziomy.
 • Mag – postać o dużym potencjale, w walce wykorzystuje magiczne zaklęcia i przywołuje potężne kule ognia, którymi ciska w swoich wrogów i przeciwników, na polu walki. Wymaga dużego doświadczenia i obycia z grą, rekompensuje to na wysokich poziomach doświadczenia. Bez problemu niszczy duże grupy potworów bądź oponentów na PvP.
 • Ninja – szybki, zwinny, atakuje znienacka niczym cień. Po zachodzie słońca jego siła zwiększa się kilkukrotnie, potrafi świetnie maskować się przed potworami i swoimi przeciwnikami na polu walki. Zatruwając wroga pokonuje go bez trudu, najlepsza postać do walki Player versus Player.
 • Mnich – najnowsza postać w grze, specjalista w pojedynkach Gildii. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy, nie tylko z Polski. Doskonała postać dla początkujących oraz koneserów Conquer Online.


Podobnie jak w grze Metin 2 tak i w Conquer, naszym głównym zadaniem jest pokonywanie setek potworów, gromadzenie nowego ekwipunku, ulepszanie go oraz modyfikowanie pod względem umiejętności i statystyk naszego bohatera.
Warto wspomnieć również o wspaniałym i rozbudowanym systemie walk PvP (gracz przeciwko graczowi), specjalnie przygotowane do tego areny zapewnią Ci mnóstwo wrażeń płynących z zaciekłych pojedynków. Wielu graczy Diablo II uważa że produkcja Conquer bardzo przypomina produkt firmy Blizzard. Możemy doszukiwać się tych porównań, pomiędzy Metin 2 a Diablo II.

Dołącz do wspaniałej zabawy w Conquer Online! Zaproś swoich znajomych i wspólnie stwórzcie najlepszą drużynę w grze Conquer. Czekają na Ciebie ekscytujące misje, pojedynki PvP, przeogromne potwory i wiele innych!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
1 Komentarz
 • Metinowiec
  2 marca 2013
  Dodaj odpowiedź #1

  Wooooooooooooooow! Jakbym widział metin 1 tylko z lepszą grafiką, szkoda że Ymir nie wpadł na podobny pomysł. Taka stara gra a tyle ludzi na serwerze? Kto gra ze mną? Nick: xMarcel97x, piszcie w grze lub na gg 8574211

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online