Darmowe gry

Big Farm

Big Farm

Polska wersja gry
Gra przeglądarkowa Big Farm z pewnością przypadnie Ci do gustu, wydawcą tej innowacyjnej produkcji jest firma GoodGame, która niewątpliwie tworzy najlepsze tytuły MMO dla dzieci i młodzieży. Wystarczy spojrzeć na kolorowe logo gry i zrzuty ekranu by dostrzec piękno farm, jakie tworzą gracze w symulatorze. Zostań prawdziwym zarządcą farmy, hoduj przeróżne zwierzęta, obsiewaj pola i zbieraj plony, zarabiaj dolary za produkty, które wytworzyłeś na farmie. Dołącz do kółek wiejskich farmerów, współpracuj z innymi graczami, by osiągnąć lepsze efekty i plony.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy razem w Big Farm!

ZwierzetaTrudno jest zwięźle opisać funkcje i dostępne systemy w grze Big Farm ponieważ jest ich tak wiele. Rozpoczynając zabawę zostajemy obarczeni dziesiątkami zadań i misji, począwszy od opieki nad zwierzętami poprzez sadzenie zbóż i roślin uprawnych. Naszym pierwszym zadaniem jest zbudowanie domu dla pracowników, pracujących na farmie, następnie musimy ich zakwaterować oraz przydzielić zadania i obowiązki.
Kolejnym etapem zabawy jest zakup i pielęgnacja pierwszych zwierząt, które pojawią się na farmie. Musimy zatroszczyć się o kaczki, pisklęta kur oraz małe świnki, mieszkające w zagrodzie. Musimy bacznie przyglądać się naszym podopiecznym ponieważ mogą w każdej chwili potrzebować naszej interwencji bądź karmienia. Decydując się na zakup większych zwierząt, takich jak krowy, konie bądź kozy musimy liczyć się z tym że produkcja żywności musi być znacznie zwiększona, w przeciwnym razie nasze zwierzęta zaczną umierać z głodu.

W grze Big Farm możemy spotkać takie zwierzęta jak:

  • krowy,
  • świnie,
  • kury i kaczki,
  • konie,
  • psy i koty,

Dostępne rośliny uprawne to między innymi:

  • zboża takie jak kukurydza, owies, pszenica,
  • owoce takie jak truskawki, jabłka,
  • warzywa: pietruszka, marchew, pomidory,
  • rośliny uprawne takie jak groszek, kapusta oraz wiele innych,

Farma rozrasta się

Farma to nie tylko zwierzęta, rośliny ale także zaplecze gospodarcze w postaci budynków i pracowników. Z każdym dniem będziemy mogli powiększać nasze zagrody, magazyny oraz domy dla naszych farmerów, wszystko wymaga jednak pieniędzy, które zarobimy sprzedając produkty. Pamiętaj także by dobrze traktować swoich pracowników i dbać o ich samopoczucie, które możesz zwiększyć przeróżnymi ozdobami. Większe zadowolenie farmera owocuje lepszymi efektami w pracy, gorsze zaś zawyża koszty produkcji i obniża jakość.

Zaproś znajomych do Big Farm, razem z nimi będziesz mógł stworzyć własny sojusz farmerski, który pomoże Wam osiągnąć lepsze efekty w grze dzięki wzajemnej pomocy i współpracy oraz wymianie towarów. Szeroka gama opcji społecznościowych ułatwi Wam komunikację i wzajemne przesyłanie produktów między farmami.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Metin2
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Garbage Garage
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online
Travian