Darmowe gry

Battlefield Heroes

Polska wersja gry
Battlefield Heroes to pełna akcji gra w języku Polskim, stworzona przez Electronic Arts a wydawana w Polsce i Europie przez firmę DICE. Oficjalna premiera w naszym kraju odbyła się pod koniec roku 2012, dokładnie w grudniu, od tego czasu produkcja zdołała zwojować rynek darmowych gier akcji. Na sukces produkcji składa się wiele czynników, przede wszystkim jest to jednak wspaniała, bajkowa oprawa graficzna oraz wojenny klimat walk pomiędzy dwoma drużynami, znany między innymi z takich gier jak Battlefield 3 lub Counter Strike.

Graj teraz za darmo!

Gramy w Battlefield Heroes!


Rozgrywka rozpoczyna się od wyboru mapy lub planszy, zwał jak zwał. Kolejnym krokiem jest wybór jednej z dwóch drużyn, dołączamy do naszych znajomych bądź szukamy gry z przypadkowymi osobami. Obszar działań wojennych jest ogromny, tuż po zalogowaniu możemy spokojnie znaleźć dogodne miejsce by przyczaić się na przeciwnika bądź rozpocząć penetrowanie kolejnych budynków, wolno stojących elementów otoczenia bądź zaułków. Arsenał dostępny w grze Battlefield Heroes jest ogromny, składają się na niego między innymi pojazdy, czołgi,  samoloty oraz ręczne bronie, takie jak pistolety, karabiny i granaty. W trakcie gry testuj różne rodzaje dostępnego uzbrojenia, wybierz docelową broń, którą najlepiej jest Ci się posługiwać. Urozmaicenie naszego wyglądu zapewniają przedmioty otrzymywane w nagrodę za wygraną bitwę, oprócz nich na planszy znajdziemy mnóstwo przeróżnych dopalaczy, pozwalających zwiększyć nasze zdolności bojowe, miedzy innymi szybkość poruszania się, większa wytrzymałość na ataki wroga oraz wiele innych.

Zagraj ze znajomymi i stwórz własny klan

Zaproś swoich znajomych do wspólnej zabawy, przekonaj ich że gra Battlefield Heroes to najlepsza produkcja właśnie dla nich. Wspólnie stwórzcie klan, który pokona najsilniejsze drużyny i zdobędzie miano najlepszego zespołu z Polski. W pojedynkę jesteście słabi, lecz w grupie Wasza siła wzrasta kilkakrotnie!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online