Darmowe gry

Anno Online

Polska wersja gry
Studio Ubisoft zadziwia wszystkich swoich fanów, jak widać gry przeglądarkowe stały się głównym kołem napędzającym całą firmę. Po sukcesie Ghost Recon Online przyszła pora na kolejny tytuł, jakim jest Anno Online, produkcja osadzona w czasach stylizowanego średniowiecza. Głównym zadaniem gracza jest rozbudowa miasta, a następnie tworzenie kolejnych osad, które w przyszłości staną się wielkimi imperiami gospodarczymi, ponieważ w grze nie występuje element wojennej rywalizacji, co z pewnością spodoba się fanom ekonomii i spokojnego rozwijania swoich włości, bez obawy na zaczepki sąsiadów.

Graj teraz za darmo!

Miejskie metropolie Średniowiecza

Developerzy z firmy Blue Byte postanowili odejść od utartego schematu, w którym wszystkie gry przeglądarkowe muszą posiadać motyw gospodarczy, rozwijany na równi z militarnym. Koniec ze strachem i wieczną niepewnością, czy nazajutrz ktoś nie przejmie lub splądruje naszego miasta. Głównym celem zabawy w Anno Online jest rozwijanie pięknych metropolii, na co składa się między innymi:

  • dbanie o rozwój architektoniczny naszych miast,
  • udoskonalanie powstałych już budowli, poprzez modernizację i renowację,
  • planowanie przestrzenne (ograniczona powierzchnia miasta, która pozwala stworzyć 800 budowli),
  • spełnianie wytycznych mieszkańców (współczynnik zadowolenia),
  • rozwój technologii,

Firma Ubisoft słynie z profesjonalizmu, który w Anno Online przejawia się między innymi poprzez innowacyjny system floty statków. Podróże i podboje morskie stanowią nieodzowny element zabawy, dzięki statkom możemy szybko i skutecznie dokonywać transakcji pomiędzy kilkoma miastami, niekoniecznie znajdującymi się w naszym posiadaniu, dodatkowo gracze preferują handel, który ułatwia drogę do wyznaczonego celu – zbudowania 9, niezależnych miast.

Współpracuj z pozostałymi graczami

W grze Anno Online nie zabraknie opcji współpracy pomiędzy graczami, możesz już dziś zacząć przygodę w świecie Średniowiecza i od razu stworzyć własną Gildię, do której zaprosisz swoich znajomych lub przypadkowych, nowo poznanych towarzyszy, wspólnych, morskich przygód.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online