Darmowe gry

Age of Wulin

Age of Wulin

Age of Wulin to nieprzeciętna gra MMORPG, osadzona w klimacie feudalnego, XVI wiecznego państwa Chin. W owym czasie występował szybki wzrost zainteresowania sztukami walk, powstały nowe szkoły oraz techniki, a bardziej wtajemniczeni mistrzowie opanowywali umiejętność lewitacji czy też chodzenia po wodzie. Orientalny Azjatycki klimat z pewnością zainteresuje nie jednego fana sztuk walk, zwłaszcza że techniki i szkoły są wzorowane na realistycznych odpowiednikach znajdujących się w Chinach.

Graj teraz za darmo!

Orientalne sztuki walki czekają na Ciebie!

Kreator postaci podobnie jak w przypadku większości gier MMORPG pozwala nam dowolnie dopasować wygląd zewnętrzny naszego bohatera. W kolejnym etapie warto będzie poznać chodź po części dostępne szkoły walki, w których możemy rozpocząć nauki. Developerzy przygotowali dla nas aż osiem różnych szkół Kung-fu oraz kilka specjalizujących się a nauce Tai Chi, to nie wszystko! Czekają na nas pozostałe umiejętności, których nauka z pewnością zaowocuje, należy do nich między innymi medytacja oraz akupunktura.
Tradycyjne sztuki walki to nie wszystko, w każdej chwili możemy sięgnąć po broń białą, będącą niewątpliwie dużym urozmaiceniem w codziennych treningach i potyczkach, prowadzonych z pozostałymi graczami.
Firma Snail Games niewątpliwie stworzyła innowacyjną produkcje MMORPG, na to miano zasługuje brak popularnego systemu poziomów postaci, został zastąpiony wyznacznikiem określającym poziom opanowania danej techniki (sztuki walki). Age of Wulin niewątpliwie zasługuje na miano jednej z lepszych gier MMORPG, które zostały wydane w 2013 roku!

Player versus Player vs. 20 tysięcy zadań – co wybrać?

Bez wątpienia niejednokrotnie zdarzy Ci się stanąć przed okropnym dylematem, który będzie dotyczył bardzo rozbudowanego systemu PvP (Player versus Player) oraz poznawania linii fabularnej, poprzez zlecane przez NPC zadania. Producenci przygotowali dla nas około 20 tysięcy różnych zadań, część z nich to misje poboczne, niepowiązane z głównym wątkiem, ale również zasługują na naszą uwagę.
Wspaniała grafika, czerpiąca pełnymi garściami z Unreal Engine 3 zachwyci nawet najbardziej wybrednego fana MMORPG. Podsumowując, warto sprawdzić możliwości jakie oferuje nam innowacyjna gra MMORPG – Age of Wulin, z pewnością będziecie zadowoleni!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online