Darmowe gry

Travian

Travian

Niemiecka firma Travian Games od kilku lat zajmuje się wydawnictwem swojej sztandarowej produkcji, jaką jest gra przeglądarkowa Travian. W rozległym świecie toczone są zaciekłe walki pomiędzy trzema rywalizującymi ze sobą narodami. Galowie, Rzymianie oraz Germanie walczą o władzę i bogactwa, opowiedz się po jednej ze stron lub zgiń samotnie.
Do Twojej dyspozycji jest kilka serwerów gry, każdy z nich cechuje się innym poziomem szybkości oraz trudności. Początkujący gracz świetnie odnajdzie się w realiach serwera z prędkością 3x większą, w ten sposób pozna działanie i mechanikę gry w przeciągu kilku dni. Doświadczeni gracze często wolą rozpoczynać zabawę na serwerach z podstawowym poziomem trudności oraz szybkości rozwoju, zapewnia to dłuższą zabawę i możliwość lepszego za klimatyzowania się na serwerze oraz poznania nowych znajomych z klanu.

Graj teraz za darmo!

Gramy w Travian!

RzymianieSystem rozgrywki w Travianie jest często adaptowany przez inne gry strategiczne na przeglądarkę, chodź by Plemiona lub Khan Wars. Twórcy stworzyli swego rodzaju klasykę kopiowaną przez konkurencję.
Rozpoczynając zabawę musimy zatroszczyć się o rozwój infrastruktury naszej osady, w pierwszej kolejności stworzymy pola uprawne, kopalnię gliny, żelaza oraz tartaki. W ten sposób zapewnimy sobie systematyczny, zwiększający się dopływ surowców, potrzebnych do dalszego rozwoju w kolejnych etapach gry.
Istota rozwoju ekonomicznego i gospodarczego jest kluczowym elementem gry Travian, kolejnym zaś jest rozwój fortyfikacji oraz stworzenie potężnej i licznej armii, mogącej toczyć pojedynki na kilku frontach jednocześnie. Odpowiednia liczba pól i produkowanego jedzenia jest wymagana by nasza armia nie stała się ofiarą wszech panującego głodu.
W koszarach stworzysz odpowiednie jednostki dla danej nacji, w kuźni będziesz mógł ulepszać ich zbroje i broń. Pamiętaj że liczna armia składająca się z jednego typu jednostek może stać się łatwym łupem dla zróżnicowanego wojska, np. jednostki piechoty są bezsilne w starciu z kawalerią, toteż pamiętaj by tworzyć również pikinierów, mogących odeprzeć zmasowany atak konnicy.

Grajmy razem w Travian Online!

Ważnym elementem w Travian jest tworzenie sojuszy i zawieranie paktów o nieagresji. Gracz w pojedynkę nie jest w stanie pokonać dobrze zorganizowanego sojuszu, potrzebuje wsparcia kolegów i znajdujących się w pobliżu sąsiadów. Jedynie współpraca gwarantuje osiągnięcie wspólnego celu jakim jest przejęcie wioski legendarnej rasy – Natarów.
Zaproś swoich znajomych by wspólnie tworzyć podwaliny nowego, silnego sojuszu w Travian!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
1 Komentarz
  • Abraxus
    8 kwietnia 2013
    Dodaj odpowiedź #1

    Legendarna gra, spędziłem w niej nie jedną noc, czekało się z sojusznikami by przejmować wioski wroga albo podbijać nowe osady i farmy surki ;]

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online