Darmowe gry

4Story

Polska wersja gry
4Story to jedna z gier, które w dużej mierze nawiązują do popularnego tytułu World of Warcraft. W Europie wydawnictwa gry podjęło się dobrze znane studio GameForge, była to kolejna gra po Metin2, która otrzymała Polską wersję językową, premiera odbyła się jesienią 2010 roku. Twórcy przygotowali dla nas wspaniałą otoczkę fabularną, która pozwoli nam zrozumieć konflikt dwóch frakcji, rywalizujących ze sobą w świecie Iberii. Gracz musi opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu, do wyboru ma dzielnych wojowników z państwa Valorian lub magiczne istoty z krainy Derion. W trakcie wykonywania zadań poznasz dokładną historię i przebieg konfliktu, staniesz się również jego częścią.

Graj teraz za darmo!

Postacie w grze 4Story

Podobnie jak w każdej grze MMORPG pierwszym a zarazem bardzo ważnym zadaniem jest wybranie postaci, którą będziemy grać w 4Story. Decyzja nie będzie łatwa, ponieważ w grze mamy do wyboru aż 6 postaci, każda z nich posiada własne klasy rozwoju na wyższych poziomach. Przedstawmy Ci naszych dzielnych bohaterów, jest to:

 • Wojownik – doskonała postać do samodzielnej gry, ponieważ posiada stosunkowo dużą wartość ataku oraz obrony. Doskonale sprawuje się w Party jako tank, przyjmujący obrażenia, równie dobrze może pełnić rolę dodatkowego DPS’a.
 • Łucznik – świetni radzi sobie w pojedynkę jak i w grupie, dużym plusem jest szybkość zdobywania doświadczenia przez tego wojownika. W grupie pełni funkcję DPS’a (dealer obrażeń).
 • Rycerz Cienia – typowy łotrzyk, zadaje spore obrażenia krytyczne. Doskonała postać do PvP, bez problemu pokonuje postacie o kilka poziomów wyższe. W party podobnie jak Wojownik i Łucznik pełni funkcję DPS.
 • Mag – dysponuje całym arsenałem zaklęć różnej maści. Jego głównym zadaniem jest powalanie dziesiątek potworów, które przyprowadza mu Wojownik. Nieoceniony do gry w Party, samodzielnie wykonuje pracę kilku pozostałych postaci. Gorzej radzi sobie w PvP z postaciami atakującymi z dystansu.
 • Zaklinacz – przywołuje przeróżne potwory, które pomagają mu w walce. Dodatkowo, posiada szereg zaklęć osłabiających przeciwnika a tym samym dających mu przewagę w walce. Świetnie radzi sobie na PvP, osłabia przeciwnika po czym przywołane potwory dokończają dzieła.
 • Kapłan – nieoceniona postać w grze 4Story. Posiada kilkanaście zaklęć wzmacniających, leczących i dających pozytywne statusy członkom Party (grupa graczy). Ten bohater bez trudu znajdzie wspaniała i godną drużynę do wspólnej zabawy w grze.

Zagrajmy razem w 4Story!

Podobnie jak wiele innych produkcji tak i 4Story oferuje nam szereg systemów interakcji pomiędzy graczami. Jednym z nich jest możliwość stworzenia własnej grupy (party) lub dołączenia do istniejącej, dzięki czemu łatwiej i szybciej zdobędziemy kolejne poziomy doświadczenia. Każda z wyżej wymienionych postaci charakteryzuje się pewnymi umiejętnościami przydatnymi do wspólnej gry, nie które z nich lepiej radzą sobie w pojedynkę a inne potrzebuje, nie kiedy wymagają towarzyszy do efektywnej i przyjemnej zabawy w grze. Darmowe gry online nie mogą narzekać na brak zainteresowania, toteż nie musisz obawiać się że nie znajdziesz chętnych w grze do wspólnej rozgrywki.

Czekają na Ciebie wspaniałe wydarzenia, mnóstwo innowacyjnych systemów, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Są to między innymi:

 • Pojedynki między graczami – rywalizacja 1 na 1,
 • Otwarty tryb PvP – gracze mogą bez uprzedzeń atakować się nawzajem,
 • Podboje – zdobywaj lokacje i ziemie należące do przeciwnej frakcji,
 • Oblężenia fortyfikacji – zdobywaj zamki zajęte przez wrogie klany,
 • Rywalizacja grupowa 3vs3/7vs7 – bierz udział w rywalizacji grupowej, zbierz ekipę i skop tyłki przeciwnikom,

Przygoda czeka na Ciebie w grze!

Pewno nie sądziłeś że darmowe gry mogą kiedykolwiek tak Cię zaskoczyć, a jednak! 4Story jest przykładem iż produkcje zupełnie bezpłatne również mają rozbudowany content, który z pewnością zadowoli nie jednego konesera gatunku MMORPG. Rozpocznij zabawę już dziś, wystarczy się zarejestrować i pobrać klienta gry lub grać z poziomu przeglądarki! Zaproś znajomych do wspólnej zabawy lub zdobywaj doświadczenie w pojedynkę, wykaż się determinacją i umiejętnościami w grze.

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
Brak komentarzy dla tej gry.
Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Polecane Gry Przeglądarkowe
The Settlers Online