Darmowe gry

11 Legends

11 Legends

Polska wersja gry
Piłka nożna zajmuje ważne miejsce w życiu każdego mężczyzny, warto więc od czasu do czasu wcielić się w menagera własnej, wirtualnej drużyny. Okazję do stworzenia silnego i sławnego teamu mamy w grze 11 Legends, firmy Upjers, która wydaje w Europie mnóstwo gier na przeglądarkę Internetową. Wejdź już dziś na boisko, zdobądź pierwsze punkty w tabeli, wygrywaj mecze i zarabiaj pieniądze, które wydasz na rozwój zawodników, kadry i miejscowego stadionu, na którym rozgrywacie mecze. Będąc menagerem masz całkowitą władzę nad drużyną i jej szkoleniowcami, poczuj władzę, stwórz potężny klub piłkarski z prawdziwego zdarzenia.

Graj teraz za darmo!

Zagrajmy razem w 11 Legends!

stationNa pierwszy rzut oka produkcja bardzo przypomina pozostałe symulatory piłkarskie, w których zostajemy menagerem. Pomimo tego warto jest spróbować swoich sił w 11 Legends, ponieważ zabawa nie opiera się jedynie na monotonnym wydawaniu poleceń, każdy nasz ruch musimy odpowiednio zaplanować, sukcesy nie zdarzają się zbyt często. Jeśli lubisz łatwą rozgrywkę to niestety musisz sięgnąć po inny tytuł. W wielu konkurencyjnych symulatorach musisz tylko dobrać odpowiednich zawodników, ustalić strategię i gotowe! W grze firmy Upjers musisz podzielić swoją uwagę nie tylko na zawodników, ale także na poszczególne zespoły szkoleniowe, medyczne i pozostałych pracowników kadry. Wraz z nowymi sukcesami, zapisanymi na koncie zespołu otrzymasz możliwość rozbudowy stadionu, stworzysz prawdziwą Arenę.

Rywalizuj o pierwsze miejsce w tabeli LM!

Prawdziwe zespoły, realne kluby, masa gwiazd i co najważniejsze wspaniała zabawa czeka na Ciebie w grze 11 Legends! Zarejestruje się już dziś i dołącz do rywalizacji o pierwsze miejsce w tabeli. Przebieg kariery zespołu zależy tylko i wyłącznie od Twoich zdolności menadżerskich. Pamiętaj, piłka jest jedna a bramki są dwie!

Graj teraz za darmo!

Nie znaleziono podobnych gier.
1 Komentarz
  • vanziom
    6 kwietnia 2013
    Dodaj odpowiedź #1

    Muszę przyznać że jest to jeden z lepszych symulatorów piłkarskich w jakie miałem okazję zagrać, polecam każdemu fanowi piłki nożnej, nie pożałujecie!

Zostaw komentarz:
Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
Dołącz do nas na:
Facebook
Google+
Twitter
YouTube
Katalog gier Polecane gry MMORPG
Aion Online
Drakensang
Elsword
Duel of Champions
Polecane Gry Przeglądarkowe
Rail Nation
Hero Zero
The Settlers Online